اکسین بحران زده در این هفته باید در خانه به مصاف خونه به خونه برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اکسین البرز با هدایت فراز کمالوند فصل را به بهترین شکل آغاز کرد. اکسینی در ابتدای کار سه برد پیاپی به دست آوردند  و بعد از آن روی نوار تساوی افتادند. اما فراز کمالوند تصمیم گرفت از سمت خود استعفا دهد. محمد نصرتی به عنوان سرمربی اکسین برگزیده شد تا این تیم را از شرایط فعلی خارج کند. ولی در هفته گذشته اکسین برابر تیم بحران زده ملوان تنها به یک امتیاز رضایت داد.

در مقابل خونه به خونه شرایطی مشابه ای به اکسین دارد. آن ها ابتدای فصل نتیجه نگرفتند و علی نظرمحمدی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. اما نظرمحمدی مدت زیادی در بابل ماندگار نشد. او با دیدن شرایط خونه به خونه تصمیم به استعفا دادن گرفت. حالا سرمربی این تیم نا مشخص است.

در این هفته باید شاهد دیدار دو تیمی باشیم که کاملا شرایطی غیر قابل انتظار دارند.

هرکدام از دو تیم بتوانند از این هفته سه امتیاز دشت کنند مرهمی بر زخم های آن ها خواهد شد و تساوی به کار هیچ کدام نمی آید.

آخرین تقابل دو تیم:

آخرین دیدار این دو تیم در هفته ماقبل پایانی در فصل گذشته بود. خونه به خونه در یک بازی پرماجرا و پربرخورد که زیرباران شدید به پایان رسید، با وجود حملات متوالی موفق به گشودن دروازه میزبان نشد. اکسین در این دیدار کاملا با انگیزه بازی کرد و حتی 3 فرصت مسلم گلزنی نیز به دست آورد که آخرین آنها در ثانیه های پایانی نفس هواداران میهمان را در سینه حبس کرد. تیم خونه به خونه که امروز در صورت پیروزی مقابل حریف شانس خود را برای صعود به لیگ برتر تا حد بسیار زیادی بالا می برد اما این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا خونه به خونه از رویای لیگ برتری شدن دور شود.

جایگاه دوتیم در جدول:

اکسین البرز 13 امتیازی است و در رده هفتم جدول قرار دهد و در این هفته محکوم به بردن است چون درصورت از دست دادن امتیاز در هفته های آینده شاید برای بقا بجنگد. خونه به خونه در رده یکی مانده به آخر جا خوش کرده است و تمام تلاشش برای بردن می باشد.

آمار و ارقام:

* اکسین در هیچ یک از دیدارهای این فصل نتوانسته بیش از یک گل به ثمر برساند.

* اکسین در هفت دیدار اخیرش هیچ بردی نداشته است.

* خونه به خونه در بازی های بیرون از خانه نتوانسته بردی کسب کند.

* تمام دیدارهای این دو تیم در کرج به تساوی انجامیده است

گفتنی است دیدار دو تیم از ساعت 15 در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.