محمد امینی مدافع چپ تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت تاکید کرد که آنها برای گرفتن 3 امتیاز دیدار با مس راهی کرمان خواهند شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 امینی در خصوص شرایط فعلی سرخ‌پوشان پاکدشت به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد. ما 3 بازی مهم در تهران داشتیم که 7 امتیاز گرفتیم، فقط حیف شد که گل‌گهر را نبردیم. ما در این بازی تیم برتر میدان بودیم و اگر موقعیت‌هایمان تبدیل به گل می‌شد قطعا برنده می‌شدیم. ما دیگر آن بازی را فراموش کردیم و به فکر بازی با مس کرمان هستیم. این بازی هم برای ما بسیار مهم است و قطعا برای شکست دادن حریف به کرمان خواهیم رفت. هدف ما این است که خیلی زود به صدر جدول برسیم و این اتفاق رخ خواهد داد. 

وی در خصوص شانس صعود تیمش به لیگ برتر تاکید کرد: به خاطر مربی‌ای که روی نیمکت داریم، خیلی‌ها این توقع را از تیم ما دارند که لیگ برتری شویم در و در پایان این فصل چنین اتفاقی رخ خواهد داد. ما تیم خوبی داریم وبازیکنان هم تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

امینی که در چند بازی اخیر فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کرده است، در این خصوص عنوان کرد: اینکه چه کسی در ترکیب باشد فقط به تصمیم کادر فنی مربوط می شود و مهم این است که تیم نتیجه بگیرد. من هم با انگیزه زیادی تمرین می‌کنم تا دوباره فرصت بازی کردن داشته باشم. مطمئن باشید رو حیه و انگیزه ام بیشتر شده و این را می دانم که در تیم ما رقابت بین بازیکنان فشرده است. مطئنا باید بیشتر تلاش کنم تا به چیزهایی که می‌خواهم برسم.

انتهای پیام/