درچارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته اول دوتیم فجرسپاسی شیراز و شهرداری تبریز به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

قبل از شروع فصل همه در ذهنشان از فجرسپاسی و مجید صالح یک مدعی ساخته بودند. اما این تنها یک خیال بود و هیچ وقت محقق نشد. شاگردان مجید صالح نتوانستند عملکرد قابل قبولی از خودشان به جا گذارند.

فجرسپاسی در هفته گذشته با قرعه استراحت رو به رو شد و بازی نداشته است. اما در هفته دهم به مصاف مس رفسنجان رفت. شاگردان مجید صالح امید زیادی داشتند با پیروزی در این بازی بتواند به رتبه های بالای جدول نزدیک شوند. اما برخلاف انتظارها این مس رفسنجان بود که بازی را بهتر آغاز کرد. در ادامه فجرسپاسی آرایش تهاجمی تر به خود گرفت و در دقیقه 40 این اسماعیل بابایی بود که گل تساوی را وارد دروازه مس کرد. در نهایت این دیدار با تساوی یک یک به پایان رسید.

شهرداری تبریز عملکرد سینوسی داشته است و در هفته گذشته به مصاف بادران تهران رفت. شهرداری تبریز با گل دیرهنگام حسین قره داغی از دومین شکست خانگی فصل فرار کرد و توانست برای دومین دیدار متوالی از باخت دور بماند.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در چارچوب هفته سی و یکم رقابت های لیگ برتر میزبان فجرسپاسی بود و در پایان با نتیجه 3 بر 1 حریف خود را شکست داد.

در این دیدار ابتدا رضا نجاری در دقیقه 8 تیم میزبان را پیش انداخت ولی در ادامه فجرسپاسی شیراز موفق شد با گل شاهین مجیدی در دقیقه 30 به بازی برگردد. در ادامه و پیش از پایان نیمه اول امین شجاعیان در دقیقه 44 نماینده شهر شیراز را پیش انداخت تا شاگردان علی کلانتری با پیروزی به رختکن بروند. در نیمه دوم محمد پاپی در دقایق مایانی گل سوم فجرسپاسی را به ثمر رساند.

فجرسپاسی از نه دیدارش تنها یک برد و پنج تساوی کسب کرده است. شیرازی ها با ۸ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفته است‌. شهرداری تبریز ۱۱ امتیازی است. تبریزی ها سه برد و دو تساوی به دست آورده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.