به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید خوشبخت، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان گفت: تیم فوتبال دسته دومی شهرداری همدان با جذب بازیکنان مستعد از سراسر استان یکی از نمونه‌های بازر و ارزشمند بومی‌گرایی در سطح فوتبال ایران است، خوشبختانه شهرداری همدان طی این سالها یک تیم را از سطح لیگ استان تا لیگ دسته دوم با موفقیت حمایت کرده است.

وی افزود : تیم بزرگسالان شهرداری طی سه سال حضور در لیگ دسته دوم کشور  توانسته افتخارات خوبی از خود به جا بگذارد که نمونه بازر آن استفاده از بازیکنان مستعد بومی در سطح استان بوده که در بعد بومی‌گرایی در کشور مطرح بوده و هست.

خوشبخت در ادامه گفت : استعدادیابی در بین نوجوانان و جوانان فوتبال محلات برای حضور در تیم‌های حرفه‌ای شهرداری همدان اتفاقی است که طی چند سال اخیر به طور محسوسی در همدان و توسط شهرداری صورت گرفته است.

سعید خوشبخت اظهار کرد : از ابتدای فصل امسال مجموعه مدیریتی شهرداری از کادر 100 درصد بومی تیم بزرگسالان حمایت خوبی داشته و جدا از نتایج در ادامه هم این حمایت ادامه خواهد داشت.

وی گفت : شکست‌های که تیم شهرداری در دور رفت لیک دسته دوم امسال متحمل شده با بدترین بدشناسی صورت گرفته به طوری که هر بازی بیشتر از 10 موقعیت مسلم گلزنی وجود داشته که به دلایلی مختلف باعث پیروزی تیم نشده است.

 رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان گفت : با غیرت و همدلی که در تیم وجود دارد قطعاً در ادامه راه می‌توان ناکامی‌های 11 بازی گذشته را جبران کرد و به کورس مدعیان برگردیم.

وی افزود : با حمایت های مهندس صوفی شهردار و اعضای شورا شهر تاکنون 10 درصد از مبالغ قراردادهای کادرفنی و بازیکنان پرداخت شده و قبل از بازی این هفته برابر مس نوین بخشی از مبالغ پرداخت خواهد شد تا اعضای تیم با دغدغه کمتری متمرکز روی تمرینات و مسابقات شوند.

سعید خوشبخت در پایان گفت : با جذب بازیکنان تاثیرگذار در نیم‌فصل دوم و برطرف شدن مشکلات مالی قطعاً شهرداری همدان یکی از تیم‌های مدعی در گروه خود خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.