آغاز شمارش معکوس رو به عقب برای گل گهر،چهار بازی چهار امتیاز

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال گل گهرسیرجان با وینگو بگوویچ در چهار دیدار اخیر خود با ۴ تساوی برابر سرخپوشان پاکدشت ، شهرداری تبریز ، بادران تهران و فجرسپاسی شیراز نتوانسته نتایج چندان قابل قبولی را کسب کند تا این تیم با توجه به کسب نتایج ضعیف در هفته های اخیر تا حدودی از صدر جدول فاصله بگیرد.

از سویی دیگر گفته می شود اعتراضات و فشار هواداران این تیم بر وینگو و کادرفنی اش موجب ناراحتی و قهر دستیار اول وی شده و چند روزی است که در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در چنین ایامی و در فصل گذشته نیز وینگو با دستیار نخست خود وحید مظاهری نیز به چالش جدی بر خورد که تکرار آن در این فصل و این بار با مرتضه یکه مدیریت جواهری و بدخشان را نیز در این بین زیر سوال می برد.

عملکردی که تجربه نشان داده است با استعفاهای نمادین جواهری و مخالفت های قابل پیش بینی بدخشان برای اعمال فشار های درون خانوادگی نیز در کوتاه مدت یا دراز مدت حداقل برای هواداران گل گهر نان و آب نخواهد شد.

با این حال شنیده می شود مسئولان این باشگاه به دلیل کسب نتایج ضعیف گل گهر در چهار هفته اخیر فقط یک بازی به سرمربی تیمشان فرصت داده اند ، در صورتی که وی در هفته پیش رو موفق به کسب نتیجه با این تیم نشود جای خود را از دست داده و شخص دیگری جایگزین وی خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.