دلیل این رفتارها برهم زدن آرامش حاکم براین باشگاه است

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک از حاشیه سازی برای این باشگاه در قبل از بازی با تیم بادران تهران انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا دهشمند مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک پیرامون مطالب یکی از سایت ها که برای باشگاه آلومینیوم مبنی بر اسکان داوران در محل اردوی این تیم حاشیه سازی کرده است، اینچنین پاسخ داد:

دهشمند گفت: با توجه به اینکه بهترین و تنها هتل پنج ستاره اراک،  هتل امیرکبیر میباشد و با توجه به توصیه فدراسیون که بهترین امکانات برای داوران و ناظران قرار بگیرد، تیم داوری در هتل امیرکبیر اسکان یافت و در اکثر بازی ها دو تیم نیز با توجه به ظرفیت بالای هتل امیرکبیر در این هتل اسکان پیدا میکنند و مشکلی نیز پیش نیامده است که حتی تعدادی از مدیران ارشد لیگ یک نیز در این مسابقات در اردو حضور داشته اند.

وی افزود: هتل امیرکبیر ظرفیت اسکان تیم بادران در کنار تیم آلومینیوم و داوران داشته و خود مسئولین بادران علاقمند به حضور در این هتل نبوده اند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در ادامه گفت: این که داوران در این هتل اسکان یافته اند دلیلی برای بحث ها پیش آمده نمی شود زیرا جامعه داوری ما آن قدر پاک است که مشکلی پیش نخواهد آمد،  اشتباهات داوری همیشه پیش می آید،  زیرا داوران نیز انسانند و اشتباه میکنند ولی در پاک بودن این جامعه شریف و مظلوم شکی نیست.

وی در پایان سخنان خود گفت:در دیدار گذشته هم ناظران و مسئولان برگزاری در این هتل و در کنار تیمها اسکان یافته بودند و مشکلی پیش نیامده بود. بیان این مطالب فقط برای جوسازی و بهم ریختن تمرکز داوران و حاشیه سازی هست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.