تیم ویتنام در شرایطی که 2 بار از عراق پیش افتاده بود، بازی را به این تیم واگذار کرد تا نتواند دومین برد تاریخش در جام ملت های آسیا را کسب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرخپوشان ویتنامی با امید بسیاری کار را آغاز کردند و نشان دادند تیم دست و پا بسته ای در مقابل عراق نیستند. آن ها در نیمه نخست 2 بار روی اشتباهات عراقی ها به گل رسیدند و در آستانه یک پیروزی بزرگ قرار گرفتند اما این پایان کار نبود.

نیمه دوم در حالی شروع شد که هواداران تیم ویتنام که بخشی از سکوهای ورزشگاه زاید اسپورت را سرخ رنگ کرده بودند، با سروصدای زیاد جو را به نفع تیم ویتنام تغییر داده بودند. آن ها به شیوه هواداران شرق آسیا تیم خود را تشویق کرده و با امید بسیاری بازی را دنبال می کردند.

اما دو گل طارق همام و علی عدنان در 30 دقیقه پایانی مسابقه باعث شد تا ویتنام پیروزی را با شکست عوض کند. گل دقیقه 89 علی عدنان حتی اجازه نداد قرمزها با یک امتیاز هم زمین را ترک کنند و اگر شکست تحقیر آمیز روز گذشته یمن نبود، اکنون در رده آخر جای می گرفتند.

ویتنام که تاکنون تنها یک برد در تاریخ جام ملت ها کسب کرده، با پیروزی مقابل عراق می توانست یک جشن ملی را در این کشور به راه بیاندازد اما طارق همام و علی عدنان مانع از کارناوال شادی در ویتنام شدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.