در نخستین دیدار از دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور "پنجشنبه، بیستم دیماه" و از ساعت ۱۴ دو تیم گل گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر در استادیوم امام علی (ع) به مصاف هم می رون

به گزارش فرتاک ورزشی،

عملکرد دو تیم در پایان نیم فصل نخست مسابقات به گونه ای بود که تیم گل گهر در رده دوم و تیم شاهین در رده چهارم جدول جای گرفت، حال با این پیش مقدمه مروری اجمالی خواهیم داشت بر آنچه برای دو تیم در نیم فصل اول اتفاق افتاده است و آماری که از عملکرد آنها بر جای مانده است:

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در آخرین دیدار نیم فصل نخست رقابت ها در خانه از تیم اکسین البرز پذیرایی کرد، دیداری که با برتری شاگردان وینگو بگوویچ به پایان رسید اما تیم شاهین با توجه به قرعه استراحتی که با آن مواجه شده بود یک هفته زودتر از سایر تیم ها پای به تعطیلات نیم فصل گذاشت.

سیرجانی ها در تعطیلات نیم فصل جهت حفظ آمادگی خود اردویی چند روزه را در شهر بندرعباس برگزار کردند و در این مدت دو بازی دوستانه نیز انجام دادند که ماحصل آن کسب یک پیروزی پر گل و یک تساوی بود، بوشهری ها نیز اردوی آماده سازی خود را در تهران بر پا کردند تا از سایر تیم های مدعی و شرایط بازی عقب نمانند.

آبی پوشان سیرجانی از پانزده دیداری که در نیم فصل اول مسابقات برگزار کردند هشت پیروزی، شش تساوی و یک شکست را بدست آوردند و موفق شدند با ۳۰ امتیاز در رده دوم جدول جای بگیرند، سپیدپوشان بوشهری نیز هفت پیروزی، شش تساوی و دو شکست را در کارنامه خود به ثبت رساندند و با ۲۷ امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفتند.

تیم فوتبال گل گهر در پانزده بازی نیم فصل اول با به ثمر رساندن ۳۱ گل و یک گل زده کمتر نسبت به تیم سرخپوشان پاکدشت عنوان دومین خط حمله برتر لیگ را به خود اختصاص داد، تیم شاهین نیز با دریافت ۹ گل عنوان بهترین خط دفاع لیگ را در بین تیم های حاضر بدست آورد.

تقابل دو تیم در دور رفت رقابت ها با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافته بود، نتیجه ای که برای تیم گل گهر خوب ارزیابی می شود، حال شاگردان وینگو در دور برگشت آن هم در خانه بدنبال کسب پیروزی برابر این حریف سر سخت هستند تا نشان دهند در راه صعود به لیگ برتر جدی تر و مصمم تر از قبل هستند.

قضاوت این دیدار حساس بر عهده حسین زیاری خواهد بود و محمد علی رضایی، رضا درویشی و عباس صادقی وی را در این امر یاری خواهند کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.