رقابت‌های دور برگشت لیگ دسته اول از روز پنجشنبه آغاز خواهد شد و در یک بازی حساس سرخ‌پوشان پاکدشت قهرمان نیم‌فصل اول میزبان اروند کارون خرمشهر خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این دو تیم در حالی مقابل هم قرار می‌گیرند که بازی رفت با تساوی بدون گل به پایان رسید، این در حالی است که در آن بازی اکبر میثاقیان سرمربی اروند بود و بعد از بازی به این موضوع اشاره کرد که تیمش با خوش‌شانسی یک امتیاز از این بازی خانگی گرفت. حالا هومن افاضلی جانشین میثاقیان شده و در آخرین مصاحبه‌اش تاکید کرد که دوست دارد سبک بازی تیمش را بهتر کند.

طبیعتا افاضلی این هفت روز سختی برابر فرهاد کاظمی خواهد داشت. افاضلی در مربیگری تجربه کاظمی را ندارد و همین موضوع کارش را سخت می‌کند ولی او امیدوار است که در تهران از صدرنشین امتیاز بگیرد.

32 گل در 15 بازی معدل گل زده 2.13 را برای تیم فرهاد کاظمی به ثبت رسانده است و هم اکنون در فوتبال ایران و از بین تیم های لیگ برتری و دسته اولی سرخپوشان پاکدشت تنها تیمی است که معدل گل زده اش بیش از عدد 2  است و البته معدل گل زده دیگر تیم‌ها در هر بازی به عدد 2 هم نمی رسد.فرهاد کاظمی در روزهای حضور در سپاهان هم نشان داد که عاشق فوتبال تهاجمی است. او بیشتر تیم را با ترکیب 3-3-4 ارنج می کرد و ابایی از گل خوردن نداشت و همین که تیمش گل های زیادی به ثمر می رساند و بازی را می برد برایش راضی کننده بود.

طبیعتا سرخ‌پوشان پاکدشت که قرار است بازی‌های خانگی‌اش در ورزشگاه تختی برگزار شود، در اولین بازی از نیم‌فصل دوم هم دنبال یک بازی تهاجمی است تا 3 امتیاز این بازی خانگی را کسب کند. کاظمی با اضافه کردن چند بازیکن، تیمش را تقویت کرده و خیلی‌ا معتقدند که این تیم یکی از شانس‌های اصلی صعود به لیگ برتر است. سرخ‌پوشان در بین تیم های دسته اول، تنها تیمی بودند که به اردوی خارجی رفتند و انجام چند بازی دوستانه به انسجام تیمی آنها کمک کرد.

در طرف مقابل هومن افاضلی هم سعی کرد تا در تعطیلات نهایت استفاده را ببرد و تیمش را با شرایط بهتری آماده نیم فصل دوم کند. باید منتظر ماند و دید که در نهایت کدامیک از این دو تیم به نتیجه دلخواهشان در بازی روز پنجشنبه دست پیدا خواهند کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.