پرگل ترین دیدار اولین هفته از نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر در زمین نفت تهرانسر برگزار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

8 دیدار از سری رقابت های لیگ یک امروز برگزار شد و در پرگل ترین مسابقه تیم فوتبال در زمین خانگی خود مقابل نود ارومیه به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافت.

در این مسابقه بادرانی ها خیلی زود با ضربه بهتاش میثاقیان فرزند اکبر میثاقیان که دوباره به این تیم بازگشته، پیش افتاد ولی در ادامه تیم نود ارومیه دو بار به گل رسید.

گل اول شاکردان بیات لو در دقیقه 20 و از روی نقطه پنالتی توسط فرزاد محمدی به ثمر رسید و گل دوم هم 12 دقیقه بعد توسط داود شاهواروقی در شرایطی به ثمر رسید که روشنگر گلر بادران روی شروع مجدد بازی دچار اشتباه شده بود.

پس از عقب افتادن شاگردان استحقاری تلاش کردند تا به گل تساوی و احتمالا برد دست یابند و تسلط بیشتری هم بر حریف داشتند که در نهایت مقداد اکبرخواه موفق به ثبت گل تساوی شد.

این تساوی سبب شد تا همچنان شرایط تیم در میانه جدول گره خورده باشد؛ بادرانی ها که انگیزه های بسیار زیادی برای صعود به لیگ برتر داشتند، با کسب تک امتیاز این مسابقه 22 امتیازی شدند و به رتبه ای بهتر از هفتمی دست نیافتند و نود هم 15 امتیازی شد و در رتبه دوازدهم قرار گرفت تا بادرانی ها با صدر فاصله داشته باشند و دور از رویای خود باشند و نودی ها هم همچنان باید در رقابت های پیش رو با ترس از عدم سقوط بازی کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.