بررسی نقطه ضعف نود ارومیه مقابل بادران؛ این گلر ناشناس

به گزارش فرتاک ورزشی،

نود ارومیه درحالی مقابل تیم متمول بادران تهران قرار گرفت که دریافتی بازیکنان این تیم شاید به یک میلیون تومان نیز نرسد.

یاران وحید بیاتلو در تیم نود ارومیه بازی را پس از یک گل خورده، طوفانی ادامه دادند و موفق شدند نیمه اول را 2-1 از بادران با برتری پشت سر بگذارند اما در نیمه دوم بازهم قافلگیر شدند و بازی برده را با تساوی عوض کردند تا دست خالی به ارومیه بازنگردند.

در بازی نود ارومیه و بادران، تمام خطوط نود ارومیه به خوبی ایفای نقش کردند اما نقطه ضعف تیم بیاتلو، بی‌شک گلر این تیم بود. گلر ناشناس و کم تجربه‌ای که قرار بود جانشین مهدی خسروی گلر باتجربه نود ارومیه شود اما در اولین بازی این گلر، جز اشتباه در هر دو گل خورده نود، چیز دیگری از خود به نمایش نگذاشت.

اشتباه مسلّم در گل بخودی اول و همچنین ضعف در خروج‌ها و درنتیجه مقدمه سازی برای دریافت گل دوم؛ تنها بخشی از اشتباهات گلر جدید نود ارومیه بود. قطعا تیم بیاتلو از نظر تاکتیکی و فنی با تیم بادران برابر بود و حتی می‌توانست با دست پر از تهران به ارومیه پرواز کند اما ضعف در خط دروازه آرزوی تیم نود را برباد داد و آنها 2 امتیاز حساس را از دست دادند.

به هر شکل تیم بیاتلو برای آمادگی بیشتر و کسب بهتر و همچنین جدایی از قعر جدول، می‌بایست از خط دروازه خود در طول نیم فصل دوم خاطر جمع باشد و باید دید تصمیم سرمربی این تیم برای ادامه فصل چه خواهد بود.

نویسنده: حسین پنبه‌کار

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.