کمیته مسابقات برنامه هفته هجدهم تا بیست و ششم لیگ دسته دوم کشور در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

 

هفته هجدهم

 

دوشنبه ۸ بهمن ۹۷

شهرداری بم - استقلال اهواز  ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه فجر بم)

خوشه طلایی ساوه - مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه چمران ساوه)

مقاومت تهران - شهرداری همدان ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)

کاسپین قزوین - سردار بوکان   ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)

ایرانجوان بوشهر - اتحاد کامیاران  ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)

 

سه شنبه ۹ بهمن ۹۷

شهرداری بندرعباس -  آرمان گهر سیرجان  ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)

مس شهربابک - نفت امیدیه ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)

شهدا بابلسر - نفت و گازگچساران ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه علیزاده بابلسر)

نیروزمینی تهران - پرسپولیس گناوه  ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه غدیر تهران)

بعثت کرمانشاه - شهرداری فومن  ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)

استقلال رامشیر - خیبرخرم آباد  ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه تختی رامشیر)

 

معوقه

داماش گیلانیان – چوکا تالش  هفته هجدهم با توجه به دیدار جام حذفی بین تیم های داماش گیلانیان- سایپا تهران این دیدار در این هفته معوقه اعلام و در تاریخ ۲۳/۱۱/۹۷ برگزار خواهد شد.

photo_2019-01-14_17-25-57

 

هفته نوزدهم

 

دوشنبه ۱۵ بهمن ۹۷

مس نوین کرمان - فولادنوین اهواز ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه شهرداری کرمان)

کاسپین قزوین - مقاومت تهران ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)

چوکا تالش - خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه پوریای ولی تالش)

شهرداری همدان - شهرداری بم ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه قدس همدان)

سردار بوکان - اتحاد کامیاران ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

 

سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷

استقلال اهواز - داماش گیلانیان  ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه متعاقبا اعلام  میشود

آرمان گهر سیرجان - استقلال رامشیر ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه تختی سیرجان)

شهدا بابلسر -؛نیروزمینی تهران ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه علیزاده بابلسر)

شهرداری فومن - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه آزادی فومن)

خیبرخرم آباد - پاس همدان  ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه تختی خرم آباد)

پرسپولیس گناوه - مس شهربابک ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه سراجی گناوه)

نفت امیدیه - بعثت کرمانشاه ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه شهدای نفت امیدیه)

photo_2019-01-14_17-25-58

 

معوقه از هفته هجدهم

سه شنبه۲۳ بهمن ۹۷

داماش گیلانیان – چوکا تالش ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه سردار جنگل رشت)

 

هفته بیستم

 

دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷

شهرداری بم - کاسپین قزوین ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه فجر بم)

مقاومت تهران - سردار بوکان ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)

خوشه طلایی ساوه -  استقلال اهواز  ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه چمران ساوه)

ایرانجوان بوشهر - مس نوین کرمان ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)

 

سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷

شهرداری بندرعباس - نفت امیدیه ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)

مس شهربابک - شهدا بابلسر ساعت ۱۴:۱۵  (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)

داماش گیلانیان - شهرداری همدان ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه سردار جنگل رشت)

نیروزمینی تهران - نفت وگازگچساران ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه غدیر تهران)

بعثت کرمانشاه - پرسپولیس گناوه  ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)

پاس همدان - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)

استقلال رامشیر - شهرداری فومن ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه تختی رامشیر)

فولادنوین اهواز - چوکا تالش ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)

photo_2019-01-14_17-25-59

 

هفته بیست و یکم

 

سه شنبه ۷ اسفند ۹۷

مس نوین کرمان - اتحاد کامیاران ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه شهرداری کرمان)

مقاومت تهران - شهرداری بم   ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)

کاسپین قزوین - داماش گیلانیان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)

چوکا تالش - ایرانجوان بوشهر  ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه پوریای ولی تالش)

شهرداری همدان - خوشه طلایی ساوه   ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه قدس همدان)

استقلال اهواز - فولادنوین اهواز ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد)

 

چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷

شهدا بابلسر - بعثت کرمانشاه ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه علیزاده بابلسر)

نیروزمینی تهران - مس شهربابک  ساعت ۱۴:۴۵ - (ورزشگاه غدیر تهران)

نفت وگازگچساران - خیبرخرم آباد ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه شهدانفت گچساران)

شهرداری فومند- پاس همدان  ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه آزادی فومن)

پرسپولیس گناوه - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه سراجی گناوه)

نفت امیدیه - استقلال رامشیر ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه شهدا نفت امیدیه)

photo_2019-01-14_17-25-59 (2)

 

هفته بیست و دوم

 

سه شنبه ۱۴ اسفند ۹۷

شهرداری بم - سردار بوکان  ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه فجر بم)

خوشه طلایی ساوه - کاسپین قزوین ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه چمران ساوه)

داماش گیلانیان - مقاومت تهران ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه سردار جنگل رشت)

اتحاد کامیاران - چوکا تالش ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه آزادی کامیاران)

فولادنوین اهواز - شهرداری همدان ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)

ایرانجوان بوشهر - استقلال اهواز ساعت ۱۵:۰۰  (ورزشگاه بهشتی بوشهر)

 

چهارشنبه ۱۵ اسفند ۹۷

مس شهربابک - نفت وگازگچساران ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)

شهرداری بندرعباس - شهدا بابلسر ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)

خیبرخرم آباد - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه تختی خرم آباد)

پاس همدان - نفت امیدیه ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)

بعثت کرمانشاه - نیروزمینی تهران ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)

استقلال رامشیر - پرسپولیس گناوه ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود)

photo_2019-01-14_17-26-00

 

هفته بیست و سوم

 

سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷

شهرداری بم - داماش گیلانیان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه فجر بم)

مقاومت تهران - خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)

کاسپین قزوین - فولادنوین اهواز ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)

سردار بوکان - مس نوین کرمان ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان)

شهرداری همدان - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۴۵ -(ورزشگاه قدس همدان)

استقلال اهوازد- اتحاد کامیاران  ساعت ۱۵:۰۰  (ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد)

 

چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷

مس شهربابکد- بعثت کرمانشاه  ساعت ۱۴:۳۰

(ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)

شهدا بابلسر - استقلال رامشیر  ساعت ۱۴:۳۰  (ورزشگاه علیزاده بابلسر)

نیروزمینی تهران - شهرداری بندرعباس  ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه غدیر تهران)

نفت وگازگچساران - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۴۵  (ورزشگاه شهدا نفت گچساران)

شهرداری فومن - خیبرخرم آباد ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه آزادی فومن)

پرسپولیس گناوه - پاس همدان   ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه سراجی گناوه)

photo_2019-01-14_17-26-00 (2)

 

هفته بیست و چهارم

 

شنبه ۱۰ فروردین ۹۸

مس نوین کرمان - چوکا تالش  ساعت ۱۶:۰۰   (ورزشگاه شهرداری کرمان)

خوشه طلایی ساوه - شهرداری بم ساعت ۱۶:۰۰   (ورزشگاه چمران ساوه)

داماش گیلانیان - سردار بوکان  ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه سردار جنگل رشت)

اتحاد کامیاران - شهرداری همدان  ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه آزادی کامیاران)

فولاد نوین اهواز - مقاومت تهران ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)

ایرانجوان بوشهر - کاسپین قزوین   ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه بهشتی بوشهر)

 

یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸

آرمان گهر سیرجان - شهرداری فومن ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه تختی سیرجان)

شهرداری بندر عباس - مس شهر بابک  ساعت ۱۶  (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)

خیبر خرم آباد - نفت امیدیه ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه تختی خرم آباد)

پاس همدان- شهدا بابلسر ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)

بعثت کرمانشاه:- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)

استقلال رامشیر- نیرو زمینی تهران  ساعت ۱۶:۰۰  (ورزشگاه تختی رامشیر)

photo_2019-01-14_17-26-01

 

هفته بیست و پنجم

 

یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸

شهرداری بم - فولاد نوین اهواز ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه فجر بم)

مقاومت تهران - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۶:۱۵   (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)

کاسپین قزوین- اتحاد کامیاران  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)

داماش گیلانیان - خوشه طلایی ساوه   ساعت ۱۶:۱۵   (ورزشگاه سردار جنگل رشت)

سردار بوکان - چوکا تالش  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان)

استقلال اهواز - مس نوین کرمان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد)

 

دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸

مس شهر بابک - استقلال رامشیر ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)

نیرو زمینی تهران - پاس همدان  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه غدیر تهران)

نفت و گاز گچساران - شهرداری فومن  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه شهدا نفت گچساران)

بعثت کرمانشاه - شهرداری بندر عباس ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)

پرسپولیس گناوه - خیبر خرم آباد   ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه سراجی گناوه)

نفت امیدیه - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه شهدانفت امیدیه)

photo_2019-01-14_17-26-02

 

هفته بیست و ششم

 

یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸

مس نوین کرمان - شهرداری همدان ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه شهرداری کرمان)

خوشه طلایی ساوه - سردار بوکان  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه چمران ساوه)

چوکا تالش - استقلال اهواز ساعت ۱۶:۱۵   (ورزشگاه پوریا ولی تالش)

اتحاد کامیاران - مقاومت تهران ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه آزادی کامیاران)

فولاد نوین اهواز - داماش گیلانیان  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)

ایرانجوان بوشهر - شهرداری بم  ساعت ۱۶:۱۵   (ورزشگاه بهشتی بوشهر)

 

دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸

آرمان گهر سیرجان - پرسپولیس گناوه ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه تختی سیرجان)

شهرداری بندر عباس - نفت وگاز گچساران  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)

شهرداری فومن - نفت امیدیه ساعت ۱۶:۱۵   (ورزشگاه آزادی فومن)

پاس همدان - مس شهر بابک  ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)

خیبر خرم‌آباد - شهدا بابلسر ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه تختی خرم آباد)

استقلال رامشیر - بعثت کرمانشاه ساعت ۱۶:۱۵  (ورزشگاه تختی رامشیر)

photo_2019-01-14_17-26-01 (2)

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.