مربی باشگاه نیروی زمینی تهران در خصوص شرایط تیم خود با فرتاک ورزشی به گفتگو پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد عشقی در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی گفت :

لیگ دسته دوم امسال لیگی منظم و پویا است، از سازمان لیگ به‌دلیل نظم برگزاری مسابقات تشکر میکنم، با برنامه‌ریزی خوبی که فدراسیون برای این مسابقات انجام داده است ، تمام تیم ها میتوانند ریکاوری مناسبی انجام دهند و برنامه های خودشان را نیز در تمرینات پیاده کنند.

وی افزود : نوزده هفته از مسابقات گذشته است، در لیگ دسته دو تیم ها بسیار فیزیکی بازی میکنند در حالی که زمین های مسابقه این لیگ متاسفانه شرایط مطلوبی ندارند، اگر این مسئله حل شود شاهد فوتبال بهتری از سوی تیم ها خواهیم بود.

مربی نیروی‌زمینی در ادامه گفت : شرکت در لیگ دسته دوم کشور آمادگی جسمانی بسیار بالایی میخواهد، در گروه دوم شاهد بازی‌های فیزیکی زیادی بودیم و تیم ها با جنگندگی و دوندگی بالا به‌دنبال کسب امتیاز هستند که انرژی زیادی از بازیکنان میگیرد و دیگر توانایی برای فوتبال بازی کردن در آن‌ها باقی نمی‌ماند.

وی افزود : در نیروی زمینی با تفکراتی که آقای روانخواه دارد ما به‌دنبال این مسئله بودیم که به همراه فوتبال بازی کردن جنگندگی را نیز داشته باشیم که بتوانیم در زمانی که صاحب توپ هستیم فوتبال با کیفیتی بازی کنیم و در زمانی که توپ در دست حریف است با تمرکز و جنگندگی برای موفقیت تلاش کنیم‌.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.