مجتبی روشنگر دروازه بان تیم فوتبال بادران تاکید کرد که این تیم می تواند به لیگ برتر صعود کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روشنگر در مصاحبه با فرتاک ورزشی، در خصوص شرایط فعلی بادران گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و از زمانیکه فرهاد کاظمی هدایت بادران را بر عهده گرفت بازیکنان با انگیزه زیادی تمرین می کنند. شرایط تیم خیلی بهتر از قبل است و ما برنامه تمرینی متفاوتی را دنبال می کنیم.

او با اشاره به هدف بادران در این فصل تاکید کرد: ما برای صعود می جنگیم و هنوز چیزی برای ما دیر یا تمام نشده است. ما بازی های زیادی در پیش داریم و با درایت کاظمی و توانایی بازیکنان، این توان را داریم که به لیگ برتر صعود کنیم. می دانیم کار سختی داریم ولی صعود یه لیگ برتر نشدنی نیست. البته باید بردهایمان را از بازی با اروند خرمشهر شروع کنیم و در بازی های بعدی بیشترین امتیاز را بگیریم.

روشنگر در خصوص کار کردن با فرهاد کاظمی تصریح کرد: کاظمی نیازی به تعریف من ندارد و هر بازیکنی دوست دارد کار کردن با این مربی را تجربه کند. من قبلا مقابل تیم های این مربی بازی کردم ولی دوست داشتم کار با فرهاد کاظمی را تجربه کنم. من با مربیان زیادی کار کرده ام، نگاه اکثر آنها به فوتبال تقریبا شبیه هم است ولی کاظمی نگاه متفاوتی به فوتبال دارد. بی جهت نیست که اکثر فوتبالیست ها دوست دارند کار کردن با این مربی را تجربه کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.