فجرسپاسی شیراز موفق شد دربی شیراز را با نتیجه 2-0 به اتمام برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داود مهابادی پس از کسب برتری در دربی شیراز مقابل تیم قشقایی در کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت: ابتدا خدارو شاکرم بخاطر این برد ارزشمند در یک بازی جوانمردانه و تماشاگر پسند. بازیکنانم توانستند تمامی تدابیر تاکتیکی که در طول هفته کار کرده بودیم را به نمایش بگذارند و در همان نیمه اول می توانستیم به گل برسیم.

وی افزود: بازیکنانم بازی با کیفیتی ارائه نمودند و تیم حریف نیز همانطور که پیش بینی و انالیز کرده بودیم روی ضد حملات تیم با برنامه و قوی بودند و توانستند یکی دو موقعیت ایجاد کنند ولی توانستیم بخوبی انها را کنترل نماییم.

مهابادی ادامه داد: در نیمه دوم و صحبت هایی که بین دو نیمه با بازیکنانم کردیم توانستیم به گل برسیم و باز هم موقعیت هایی ایجاد کردیم تا اینکه از طریق پنالتی به گل دوم دست یافتیم. تیم حریف نیز روی یک ضربه کاشته موقعیت داشت ولی ما توانستیم با یک نمایش عالی به سه امتیاز بازی دست یابیم و این پیروزی شیرین را تقدیم هواداران می نمایم.

وی افزود: در اینجا می بایست از بازیکنانم که هر هفته شاهد پیشرفت انها می باشیم و کادر فنی و همچنین مدیریت باشگاه که تمام تلاش خود را در جهت رفع دغدغه ی بازیکنان قرار داده تشکر نمایم.

مهابادی در خصوص داوری افزود: فقط یک صحنه مشکوک وجود داشت که اظهار نظر راجع به ان سخت می باشد چراکه بازیکنانم اعتقاد داشتند توپ به دست مدافع برخورد کرد ولی داوری این اعتقاد را نداشت.ولی در مجموع داوری بسیار عالی و روز بسیار خوبی را سپری کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.