اروند خرمشهر در دیداری خانگی موفق شد بادران تهران را شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم اروند خرمشهر و بادران تهران از ساعت 14:15 در ورزشگاه نفت و گاز اروندان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار پرگل، اروند موفق شد بانتیجه 2-1 بادران را شکست دهد.

در این بازی ابتدا بادران تهران با گل هاشم بیک زاده از اروند پیش افتاد. افاضلی که در لبه پرتگاه حضور داشت و با یک مساوی نیز از خرمشهر دیپورت می‌شد، با کمک حاشیه‌های مدیرعامل این تیم توانست روی داور بازی تاثیر گذاشته و سوت‌ها را به سمت تیم خود تغییر دهد.

همین موضوع سبب شد تا اروند در دقایق پایانی نیمه اول بازی را به تساوی بکشاند و در نیمه دوم زهر خود را بریزد. آنها در دقیقه 70 به گل برتری خود دست یافتند و با این برد، کمی آرامش را به تیم برگرداندند. گل‌های اروند را در این بازی رحیم آلبوغبیش به ثمر رساند. بازیکنی که با تست و به سختی جذب باشگاه شد و درحالی‌که نظر افاضلی را ابتدا جلب نکرده بود و او نظری روی رحیم نداشت، رحیم امروز جانش را خرید و از اخراج نجاتش داد.

اروند خرمشهر با این پیروزی 18 امتیازی شد و با یک پله صعود، به رده پانزدهم جدول رسید. در آن سو نیز بادران تهران با همان 25 امتیاز به رده نهم جدول سقوط کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.