سرخ‌پوشان پاکدشت در یک بازی حساس و حیثیتی مقابل بادران شکست خورد، این در حالی است که برای مسئولان این باشگاه بسیار مهم بود که مقابل فرهاد کاظمی به پیروزی برسند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نکته مهم در این بازی حساس این بود که اکثر بازیکنان این تیم در بازی با بادران عملکرد فنی خوبی نداشتند، البته این موضوع به مسائل روحی و روانی هم برمی‌گشت چون قبل از این بازی جو چندان خوبی در تمرینات و اردوی این تیم وجود نداشت. واقعیت این است شاگردان محمود فکری که قبل از بازی از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی نداشتند. این بازی برای مسئولان باشگاه بسیار حساس بود و آنها در طول هفته با برخی رفتارهای و حرف‌هایی که زدند، به بازیکنان استرس دادند.

مسئولان باشگاه به بازیکنان گفتند که اگر این بازی را ببرند، حق و حقوقشان را می‌دهند و اگر برنده نشوند جریمه خواهند شد. آنها به هیچ عنوان دوست نداشتند مقابل تیمی که فرهاد کاظمی هدایتش را بر عهده دارد شکست بخورند، و اقداماتی که انجام دادند روح و روان  بازیکنان را در یک هفته اخیر به هم ریخت. در این یک هفته مدیرعامل باشگاه و سرپرست تیم مدام به بازیکنان می‌گفتند که باید این بازی را ببرید، در این بازی کاملا مشخص بود که بازیکنان استرس داشتند.

خبرنگار: حسین پنبه‌کار

انتهای پیام/