پیش بازی شهرداری بم - داماش گیلان

در یکی از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه الف دو تیم شهرداری بم و داماش گیلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شهرداری بم که دومین تجربه خود را در این سطح از فوتبال کشور تجربه میکند در جدول شرایط خوبی دارد، بمی ها هفته گذشته در دیدار پر گل توانستد با نتیجه چهار بر سه از سد سردار بوکان عبور کنند.

بمی ها روی کاغذ شانس کمی برای صعود به لیگ آزادگان دارند، شاگردان علی‌اکبر شکرانی در چهار دیدار باقی مانده خود محکوم به برد هستند و اگر در یک دیدار نیز نتوانند سه امتیاز را کسب کنند باید از صعود خداحافظی کنند.

داماش گیلان به عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ آزادگان در طرف مقابل قرار دارد، داماشی ها که این فصل از حمایت ویژه هواداران خود برخوردار هستند به‌دنبال کسب هر سه امتیاز این دیدار دشوار هستند تا به صعود نزدیک تر شوند.

گیلانی ها هفته گذشته در خانه با دو گل از سد تیم قدرتمند مقاومت تهران عبور کردنند، شاگردان سیامک فراهانی میتوانند با برد در این دیدار شهرداری بم را از جمع مدعیان حذف کنند.

جایگاه دو تیم در جدول :

شهرداری بم هم‌اکنون با کسب ۳۱ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد، داماش گیلان با ۴۳ امتیاز در رده دوم جدول جای گرفته است.

نتیجه دیدار رفت :

داماش در دیدار رفت با نتیجه دو بر صفر از سد شهرداری گذشته است.

کوبل داوری :

فرزین تمیزی - محمد لطفی - نذیر احمد حسین زهی - محمد نیک نژاد - ناظر داوری : ایرج نظری

گفتنی است این دیدار از ساعت ساعت ۱۴:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۱ اسفند‌ ماه در ورزشگاه فجر بم برگزار خواهد شد‌.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.