از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور دو تیم کاسپین قزوین و فولاد نوین اهواز رو در روی هم قرار میگیرند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کاسپین قزوین با سعید دقیقی با دیر استارت زدن در ابتدای فصل و معمای شرکت کردن یا شرکت نکردن تیم در مسابقات و مشکلات دیگر پای به مسابقات گذاشت، کاسپین بار دیگر به نظر میرسد در لیگ دسته دو باقی میماند و نه خطر سقوط تهدیدشان میکند نه طعم شیرین صعود را تجربه میکنند.

چند فصلی است کاسپین در لیگ دسته دوم در مکانی ثابت قرار گرفته است و باید برای فصول بعد به فکر صعود باشند نه تثبیت در لیگ دسته دو.

کاسپین قزوین در بازی هفته گذشته خود توانست تیم صدر جدولی خوشه طلایی را متوقف کند و این نشان از کیفیت بازی شاگردان سعید دقیقی را دارد.

در آن سوی میدان فولاد نوین اهواز قرار دارد که ابتدای فصل در انتهای جدول قرار گرفته بود و کمتر کسی فکر میکرد بتواند با غیرت بازیکنان و کادر فنی خود را به منطقه امن جدول برساند .

اهوازی ها به مانند دیگر تیم اهوازی لیگ دسته دوم، در گروه الف مسابقات قرار دارند اما فولادی ها شرایط بهتری نسبت به استقلال اهواز دارند و خطر سقوط آنها را تهدید نمیکند، اما فولاد نوین هفته گذشته در خانه نتیجه را به شهرداری همدان واگذار کرد.

 

نتیجه دیدار رفت :

کاسپین قزوین در دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر نتیجه را به حریف اهوازی خود واگذار کرده است‌.

 

جایگاه دو تیم در جدول :

کاسپین قزوین با ۲۶ امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار دارد و فولاد نوین اهواز نیز با ۳۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول جای گرفته است.

 

کوبل داوری :

اشکان رضایی مقدم _ساسان مصری _محسن مشاکی _ آرام شافعی  ناظر داوری : صادق نوری

 

گفتنی است این دیدار از ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.