با پیروزی مقابل ملوان دوباره مدعی می شویم

مهاجم سرعتی تیم فوتبال گل ریحان البرز معتقد است از سوی باشگاه حمایت بی نظیری از بازیکنان و اعضای تیم رقم می خورد

به گزارش فرتاک ورزشی،

این بازیکن در ابتدا گفت: «چند هفته عملکرد بسیار خوبی داشتیم و توانستیم پیروزی های پیاپی را جشن بگیریم اما به یکباره سرعت مان کاهش یافت. این موضوع هم تا حدی طبیعی است و در یک تورنمنت مثل لیگ، برای همه تیم ها رقم می خورد اما هنوز زمان خوبی داریم تا همه چیز را جبران کنیم.

فیضی ادامه داد:اگر دیدار مقابل فجرسپاسی را کنار بگذاریم، ما از وقتی روی دور جمع کردن امتیاز در نیم فصل دوم افتادیم، فقط مقابل مس رفسنجان نتوانستیم به اندازه کافی خوب عمل کنیم و در سایر بازی ها، نبض و مدیریت توپ ومیدان را در اختیار داشتیم. در هر بازی، چندین موقعیت گلزنی ایجاد می کنیم و همیشه برتر از حریفان هستیم اما گاهی بدشانسی گریبانگیرمان می شود و نمی توانیم به خواسته مان برسیم.

مهاجم شماره 70 گل ریحان البرز افزود: «بالاخره یک روز تمام این بدبیاری ها و بدشانسی ها تمام می شود و توپ های مان وارد دروازه خواهد شد. همه ما امیدواریم با کسب برد مقابل ملوان، دوباره مدعی صعود به لیگ برتر شویم و فرصت درخشش مجدد را به دست بیاوریم. بازی با ملوان بسیار مشکل است ولی چاره ای جز برد نداریم و قطعا برای شکست دادن حریف، به میدان خواهیم رفت.

فیضی با اشاره به حمایت مدیریت باشگاه از بازیکنان اضافه کرد: «هر وقت خواستیم، به اردو رفتیم و هر وقت نیاز بود، پول به تیم تزریق شد. بهترین هتل ها در تمام سفرهای مان و بهترین امکانات تمرینی و سخت افزاری را در اختیار داریم و مدیریت برای هیچ یک از ارکان تیم و باشگاه کم نگذاشته است. امیدواریم با کسب بردهای بیشتر بتوانیم لطف مدیران باشگاه را جبران کنیم.

یاسر در نهایت، در خصوص مدل فوتبالی که ارائه می دهد، گفت: «هر مهاجمی، یک شگردی در فوتبال دارد. من یک بازیکن سرعتی و تکنیکی هستم که این هدیه را از خداوند دریافت کردم. سرعت یک بازیکن، فاکتوری نیست که با تمرین به دست بیاید و خدادادی است. من هم تلاش می کنم بهترین استفاده را از این فاکتور در فوتبالم ببرم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.