به یک تیم پاداش می‌دهند که مقابل یک تیم مدعی صعود محکم بازی کند و همین تیم پاداش‌گیرنده و پاداش‌دهنده هفته بعد مقابل هم بازی می‌کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ دسته دوم رقابت بین تیم های بالا و پایین جدول برای صعود و بقا جذاب و حساس تر شده است. اما شایعه ای جدیدی که در این هفته تمام نظر ها را به سمت خود جلب کرده است تبانی در لیگ دسته دوم است.

ظاهرا یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ یک برای رقبای دیگر تیم مدعی پاداش در نظر گرفته است تا برابر آن تیم محکم بازی کند. تا این جای کار شاید اتفاق قابل هضمی رخ داده باشد اما  جالب اینجاست که این تیم های پاداش گیرنده بایستی در مقابل تیمی که از آن پاداش گرفته اند بازی کنند و بازی هم کردند که سه امتیاز کامل را به تیم مدعی به ازای پاداش هدیه کردند.

در هفته جاری نیز سرپرست و تدارکات یکی از تیم‌های مدعی صعود شب قبل از بازی حساس با یکی از بازیکنان تیم حریف قرار ملاقات گذاشته و در این ملاقات حضوری به وی پیشنهاد تبانی در این بازی حساس را می‌دهند که با هوشیاری کامل این بازیکن مکالمه آنها ضبط و در اختیار مسئولین باشگاه خودی و مراجع قضایی قرار می‌گیرد و در حالی که فردای آن روز در یکی از میادین ورزشی قرار ملاقات حضوری مجدد را ترتیب داده بودند، آقای سرپرست و تدارکات تیم مدعی با همکاری باشگاه با مراجع قضایی توسط ماموران انتظامی دستگیر می‌شوند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.