تیم قشقایی که اولین سال حضور خود در لیگ یک را پشت سر میگذارد حال با اوج گرفتن مشکلات مالی و مدیریتی روزهای سختی را پشت سر میگذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این تیم که در چند سال اخیر در لیگ دو حضور داشت و عملکرد نسبتا ضعیفی از خود به جای گذاشته بود،در ابتدای فصل جاری با خرید امتیاز تیم برق جدید وارد مسابقات لیگ یک شد.

در ابتدای فصل، این تیم با تغییر پیاپی سرمربی و پنج بار تغییر در راس کادر فنی خود رکوردی باور نکردنی را در فوتبال ایران به جای گذاشت.

حاشیه های تیم قشقایی با دستگیری ابراهیم طالبی سرمربی سابق این تیم به دلیل مشکلات خانوادگی به اوج رسید.

پس از دستگیری طالبی،گویا جلساتی برای کمک به حل مشکل وی از سوی هواداران پرشور این تیم برگزار شد اما با مخالفتهایی که انجام شد این مساله به دست فراموشی سپرده شد و طالبی هم اکنون در زندان به سر میبرد.

نکته جالب مبلغ قرارداد طالبی میباشد که فقط بیست میلیون تومان بود و تنها در صورت صعود به رتبه های بالاتر قرارداد وی با دریافت پاداش افزایش پیدا میکرد.

در تازه ترین مشکل مدیریتی تیم قشقایی،با حکمی از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور،امتیاز تیم قشقایی به دلیل بدهی توقیف و بازداشت شده است و نتیجه ی آن باید به اداره مذکور ارسال گردد.

از دیگر شاهکارهای مدیریتی این تیم میتوان به ادعای تبانی سروش سعیدی با تیم ملوان اشاره نمود.سعیدی یکی از بهترین مدافعان این تیم بود که حتی با دماغ شکسته برای قشقایی ها به میدان رفت و پیش از این لقب باغیرت را یدک میکشید.گویا نپرداختن مبلغ بالای قرارداد سعیدی مهم ترین دلیل چنین برخوردی با این مدافع کارنامه دار بوده است.

تیم قشقایی که توسط هواداران پرشور خود به خوبی حمایت میشود و حتی در مقطعی با اعلام شماره حساب باشگاه مبالغ قابل توجهی از سوی هواداران به این تیم کمک شده است حال با حاشیه های فراوانی مواجه شده است و حتی شنیده میشود که این تیم با مشکلات مالی فراوان مخصوصا پرداخت هزینه های جاری باشگاه و همچنین حق و حقوق کادر فنی تیم برق جدید(طبق قرارداد خرید امتیاز از تیم برق جدید که مدیر عامل باشگاه قشقایی به صورت کتبی متعهد به پرداخت آن شده است) و پرداخت هزینه ی قرارداد بازیکنان فصل جاری و حتی هزینه ی اجاره ی روزانه ی زمین چمن با مشکلات عمده ای مواجه شده و شایعه ی  فروش امتیاز این تیم پرهوادار بعد از فصل جاری شنیده میشود.

گفتنی است مدیر عامل تیم قشقایی در فصل جاری به دلایل نامعلومی از حضور در بازی های خانگی این تیم در شیراز خود داری میکند و حال باید منتظر ماند و دید آیا پس از پایان فصل شایعه ی فروش امتیاز تیم پرهوادار قشقایی به دلیل عدم توانایی مالی مدیر عامل فعلی،به خارج از استان فارس تحقق پیدا خواهد کرد یا خیر؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.