هافبک تیم فوتبال شهرداری ماهشهر از بقاء این تیم در لیگ یک خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا نجاری هافبک تیم فوتبال شهرداری ماهشهر در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی درخصوص بازی با شهرداری تبریز گفت: بازی بسیار مهمی بود. هر دو تیم خطر سقوط را حس می‌کردند و حضور بزرگان فوتبال تبریز نیز به حساسیت این بازی اضافه کرده بود اما در مجموع ما تیم برتر میدان بودیم و مستحق برتری. به دلیل اینکه به تیم شهرم گل زدم و خودم نیز روزی در این تیم بازی می‌کردم، شادی پس از گل نکردم.

وی ادامه داد: بازی را شهرداری تبریز خوب شروع کرد و 2-0 جلو افتاد اما زمانی که من به بازی آمدم ورق برگشت و موفق شدیم 3 گل به تیم حریف بزنیم. نمی‌دانم داور چه چیزی را در دقیقه 93 دید و پنالتی گرفت اما همه گفتند که آن صحنه پنالتی نبود و داور با این کارش، حق تیم ما را خورد و نگذاشت که با کسب 3 امتیاز، به آرامش برسیم.

نجاری درخصوص شرایط این باشگاه در طول هفته گذشته گفت: خداروشکر ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده بازی این هفته مقابل بادران تهران هستیم. بادران تیم سابق من است و به خوبی نسبت به این تیم شناخت دارم و امیدوارم با حضور هواداران، بتوانیم 3 امتیاز ارزشمندی مقابل این تیم کسب کنیم.

هافبک شهرداری ماهشهر در خاتمه گفت: تمام نقاط قوت و ضعف تیم بادران را آنالیز کردیم و به خوبی نسبت به این تیم شناخت داریم. ما قطعا در لیگ خواهیم ماند و فقط از هواداران و مسئولین ماهشهر تقاضا دارم با حضور خود در این بازی حساس، ما را یاری کنند تا بتوانیم باکسب این 3 امتیاز حساس، گامی بلند در جهت بقاء در لیگ برداشته باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.