منصور بیک وردی گفت: تمام ظرفیت های موجود در استان برای حمایت از تیم گل ریحان و کمک به این تیم جهت حضور در لیگ برتر کشور به کار گرفته شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منصور بیک وردی رییس هیئت فوتبال استان البرز در گفتگوای اظهار کرد: خوشبختانه نماینده البرز در لیگ  یک فوتبال ایران شرایط مساعدی برای صعود به لیگ برتر کشور پیدا کرده و مجموعه استان نیز در کنار این تیم برای تحقق این هدف تلاش می کند.

وی افزود: با توجه به بازی های مهم خانگی گل ریحان در روزهای ۲۷ فروردین  و۱۰ اردیبهشت ماه در کرج و اهمیت حمایت تماشاگران از نماینده استان مکاتباتی با مجموع دستگاه ها وادارات مختلف استانی داشته ایم تا در قالب یک کارگروه به یاری تیم بیایند.

بیک وردی با بیان اینکه در همین راستا بنرهای اطلاع رسانی ودعوت از تماشاگران جهت حضور در بازی های مهم خانگی تیم در سطح شهر نصب شده است گفت: مقررشده تلویزیون های شهری نیز اقدام به اطلاع رسانی های لازم کنند تا شاهد حضور تماشاگران و هواداران و حمایت از گل ریحان در بازی حساس روز سه شنبه در ورزشگاه انقلاب باشیم.

وی ادامه داد: همچنین هماهنگی هایی با مدارس فوتبال و آموزش وپرورش برای حضور در ورزشگاه شده تا حمایت از گل ریحان در بازی های حساس خانگی شکل بهتری پیدا کند.

رییس هیئت فوتبال استان البرز با تاکید براینکه اختیار صعود در شرایط کنونی در اختیار گل ریحان است و این تیم باید تمام توان خود را برای کسب امتیازات لازم در ۳ بازی باقیمانده به کار بگیرد گفت: دراین شرایط باید تمام توان و ظرفیت های موجود برای حمایت از تیم استان جهت کسب مجوز صعود به لیگ برتر به کار گرفته شود.

بیک وردی با ابراز خوشبینی نسبت به صعود تیم استان به لیگ برتر گفت: این توان وپتانسیل درنزد بازیکنان وکادرفنی تیم گل ریحان وجود دارد تا یکی از دو تیم صعود کننده باشند.

وی در پایان گفت: امیدوارم نتایج به گونه ای رقم بخورد که در روز پایانی مسابقات در کرج جشن صعود را برپا کنیم و شاهد ثبت یک موفقیت بزرگ برای نماینده فوتبال البرز باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.