شهرداری ماهشهر و بادران تهران، روز سه شنبه در چهارچوب رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شهرداریچی ها که میزبان این بازی اند، با کسب 22 امتیاز از 27 بازی قعرنشین جدول بوده و برای ماندن در لیگ و سقوط نکردن به دسته دو، باید تمام همت و تلاش خود را به کار گیرند. ماهشهری ها در بازی با شهرداری تبریز در تبریز نیز با زدن سه گل نشان دادند خیال رفتن به لیگ دو را ندارند و با چنگ و دندان سعی می کنند خود را در لیگ یک نگه دارند، هرچند سه امتیاز حساس آن بازی را در دقایق پایانی از دست دادند و برابر شهرداری تبریز به تساوی رسیدند.

شهرداری ماهشهر در این دیدار خانگی قطعا کار سختی برابر بادران دارد، اما ماهشهری جز برد از این دیدار نمی خواهند و می روند که در این دیدار با حمایت هواداران خود به برد رسیده و همچنان شانس بقاء خود را زنده نگه دارند.

بادران تهران هم با 37 امتیاز از 27 بازی جایگاه هشتم را در اختیار دارد و به علت این که از بخت های صعود یا سقوط محسوب نمی شود، یقینا با حساسیت و فشار کمتری در بندر ماهشهر به میدان خواهد رفت و همین می تواند کار شهرداری را سخت کند.

شاگردان فرهاد کاظمی دو بازی گذشته‌ی خود را با نتیجه‌ی بدون گل به پایان رساندند و در صورت پیروزی برابر شهرداری می توانند تا رده ی هفتم صعود کنند.

گفتنی است این بازی عصر سه شنبه در بندرماهشهر برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.