گل ریحان البرز با برتری مقابل سرخپوشان پاکدشت، گام بلندی برای لیگ برتری شدن برداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال گل ریحان البرز موفق شد با ارائه یک بازی هنرمندانه، شاهکار دوباره ای خلق کرده و با کسب 3 امتیاز حساس از بازی با سرخپوشان پاکدشت، گام محکمی به سمت صعود به لیگ برتر بردارد. سرخ و طلایی پوشان البرز در روزی که حمایت صمیمانه هواداران کرجی را در کنار خود داشتند، توانستند در مجموع، بازی قدرتمندانه و تهاجمی را به نمایش بگذارند.

مجتبی حسینی به دنبال آن بود که در نیمه نخست، کار را تمام کند و به همین علت، بازیکنانش با بیشترین دقایق حفظ توپ و مدیریت بازی، موفق شدند گل اول را در همان نیمه اول، وارد دروازه سرخپوشان کنند.

در نیمه دوم سرخپوشان بار دیگر اسیر حملات و مدیریت فوق العاده گل ریحان البرز بر بازی شد و توانایی غلبه بر تاکتیک های حسینی و تلاش ستاره های میزبان را نداشت. گل ریحان در این نیمه نیز، انگیزه هایش را نشان داد و گل دوم را روی هنرنمایی ستاره هایش با ضربه تمام کننده علی زینالی به ثمر رساند تا کار را تمام کند. در دقایق پایانی، گل ریحان البرز موفق شد با در دست گرفتن نبض بازی، کار را تمام کرده و سه امتیاز دیگر به داشته هایش در راه صعود به لیگ برتر به دست بیاورد. این پیروزی، شاهکار جدیدی از حسینی و ستاره های گل ریحان بود تا البرزی ها به صعود نماینده شان به لیگ برتر امیدوار بمانند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

گل ریحان: داوود نوشی صوفیانی، پویا سیف پناهی، فرید محمدی زاده، میرهانی هاشمی، محمدعلی فرامرزی، محمود شفیعی، علی زینالی، یاسر فیضی، مهرداد رضایی، مهدی نیایش پور و مهران امیری

سرخپوشان پاکدشت: محمدحسن عین افشار، مصطفی ماهی، پیام ملکیان، حسین فاضلی، شاهین توکلی، امیرمحمد عمادزاده، شاهین مجیدی، امیرحسین فشنگچی، محمد رحمتی، سیدحسین کریمی و هادی شکوری

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.