سرمربی سرخ پوشان پاکدشت با انتقاد از بازیکنان خودش اعلام داشت که ما ابتدا به خودمان باختیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت در یک دیدار سخت و حساس که نقش تعیین کننده ای را برای هر دو تیم داشت در مقابل گل ریحان البرز بازی را با دو گل واگذار کرد تا عملا امید های این تیم برای صعود به لیگ برتر از بین برود.

 پس از این بازی مهدی پاشازاده  سرمربی سرخ پوشان در ابتدا با انتقاد از بازیکنان خود گفت :« ما در این دیدار قبل از اینکه به حریف بازی را واگذار کنیم به خودمان بازی را واگذار کردیم. همچین به تیکه تیکه بودن تیم و علاوه بر همه این ها در مورد اینکه دو تا از بازیکنان ما دو روز گذشته به خاطر یک پاس همدیگر را می خواهند بزنند، چه باید گفت. جوری هم هست که دستم بسته است، البته کار انضباطی لازم را انجام دادیم و اصول را فراموش نکردیم.»

وی در حالی که از متحمل شدن این شکست پریشان و ناراحت به نظر می رسید در خصوص این بازی افزود:« ما در این بازی موقعیت های زیادی را از دست دادیم و نتوانستیم از فرصت های به دست آمده استفاده لازم را ببریم.»

وی درباره داوری این بازی هم اعتقاد داشت: «به نظرم داور بازی خوب بود، اما دقیقا در همان صحنه که ما گل  را دریافت کردیم مثل هفته پیش که پنالتی ما را نادیده گرفتند در این دیدار هم می توانستند یک پنالتی به سود تیم ما اعلام کنند که  اگر داور پنالتی را می گرفت بدون شک روند بازی طور دیگری دنبال می شد.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.