حسین مالکی بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مصاحبه ای با سایت فرتاک ورزشی به گفت و گو پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین مالکی هافبک شاهین شهرداری بوشهر گفت: از نظر عملکرد فنى از خودم راضى هستم حالا درست است در نیم فصل بخاطر مصدومیتى که داشتم نتوانستم نمایش بهترى داشته باشم ولى خداراشکر. در کل عملکردى خوبى داشتم و على رغم پیشنهادهایى که در نیم فصل اول داشتم در این تیم ماندم.

وی در ادامه افزود: اول فصل را با آقاى محمود فکرى شروع کردیم که مربى خوب، با دانش و بلندبیرى است و با کمک هاى این مربى نتایج بسیار خوبى را با ایشان گرفتیم ولى بخاطر مشکلاتى آقاى فکرى نتوانستند در این تیم بمانند. بعد از آن با ورود آقاى ویسى، ایشان توانستند با همدلى تیم را بالا بیاورند و بچه ها هم قسم شدند. شرایط سخت را طاقت بیاورند و شادى را به هواداران تیم هدیه دهند و تیم را به لیگ برتر برسانند.

حسین مالکی در اظهار داشت: هنوز معلوم نیست فصل بعد هم در بوشهر بمانم یا خیر چون تکلیف تیم و عبدالله ویسى تا الان مشخص نشده است بالطبع من دوست دارم در تیمى که زحمت کشیدیم و لیگ برترى شده است بمانم و ثمر آن را ببینیم منتهى باید ببینیم تا چند روز آینده تکلیف تیم و کادر فنى اش چه مى شود. چند پیشنهاد دارم ولى فعلا عجله ندارم چون یکسال زود تصمیم گرفتم و تیم لیگ برترى انتخاب کردم که همان باعث شد از نظر فوتبالى ٣، ٤سال عقب بیافتم و میخواهم تصمیمى بگیرم که به آینده فوتبالی‌ام کمک کند.

هافبک تیم شاهین درمورد مصدویت خود گفت: مصدومیتى که براى من پیش آمد در بهترین شرایط بدنى بودم که متاسفانه براى من به وجود آمد که بخاطر درگیر و مشغول بودن ذهنم براى شرایط مالى و تیم بود که در آن مقطع پیشنهاد لیگ برترى داشتم که با مخالفت باشگاه روبرو شد و شرایط نامناسب مالى و مشکلات تیم باعث شد آن مصدومیت به سراغم بیاید که خداروشکر بعد حدود دوماه مصدومیتم بهبود پیدا کرد.

 در نیم فصل دوم توانستم به تیم کمک کنم و شاهین لیگ برترى بشود که با همین نفرات و جذب چند بازیکن میتوانیم ان شالله در فصل بعد لیگ برتر رتبه تک رقمى بدست بیاوریم. من با تیم هاى پیکان و نفت مسجد سلیمان نیز سابقه لیگ برترى شدن دارم که پیکان با همان نفرات در لیگ برتر حاضر شد که الان تبدیل به ستاره شدند که میتوان به سیاوش یزدانى،سیامک نعمتى، صادق بارانى،شهریار مقام لو و فراز امامعلى ، پیام نیازمند اشاره کرد که با علیرضا مرزبان به لیگ برتر راه پیدا کردند و توانستند در لیگ برتر بازى کنند و بهترین نتایج را براى پیکان کسب کنند پس بنظرم تیم شاهین هم میتواند به حمایت مسولین و تماشاگران به این مهم دست پیدا کند.

وی در پایان گفت: تشکر میکنم از مسئولینى که واقعا پشت سر ما بودند، با جان و دل کار کردند و دلشان با تیم بود و تماشاگر هاى عزیزمان که از روز اول تا آخر تیم را تنها نگذاشتند، هیچوقت به تیم فشار نیاوردند و فقط فقط حمایت کردند دست تک تک آن ها را میبوسم. از همه بچه هاى تیم تشکر میکنم که با تمام کمبود ها هیچوقت حرف از اعتصاب و بى پولى نزدند و علیه مسئولین تیم مصاحبه بد نکردند و با جان و دل در شرایط سخت کار کردند تا دل مردم بوشهر را شاد کنند فقط امیدوارم مسئولین فکرى براى تیم شاهین بکنند تا در لیگ برتر آسانسورى نشویم و بتوانیم رتبه خوبى در لیگ برتر کسب کنیم

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.