مدافع آلومینیوم اراک گفت: محرومیت عاملی برای کمتر بازی کردنم شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بابک نوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرتاک ورزشی اظهار داشت: شرایط خودم در نیم فصل اول همراه با تیم شهرداری تبریز خوب بود که ماه عسل آن پیشنهاد های بسیار در نیم فصل بود که در ابتدا با تیم اروند خرمشهر به توافق نهایی دست پیدا کردم اما در پایان با توجه به موقعیت جدولی و امکانانی تصمیم گرفتم به تیم آلومینیوم اراک بپیوندم.

وی افزود: من با نظر مستقیم آقای کمالوند به این تیم پیوستم و در ۳ بازی ابتدای نیم فصل دوم هم به صورت فیکس برای تیمم به میدان رفتم ولی متاسفانه من برای ۳ هفته محروم شدم و همین اتفاق برای اینکه جای خودم را در ترکیب اصلی از دست بدهم کافی بود.

 مدافع آلومینیوم اراک گفت: به نظر خودم خیلی بیشتر از این ها می توانستم در ترکیب تیم قرار بگیرم اما خب وقتی در تیمی که در کورس صعود به لیگ برتر قرار دارد و خط دفاعی تیم هم عملکرد خوبی دارد جایگزینی بازیکن سخت است و همین دلیل برای بازی نکردنم پس از بازگشت از محرومیت کافی بود.

نوین ادامه داد: فصلی که گذشت برای من خوب بود و راضی بودم، برای فصل آینده هم قطعا بعد از مشخص شدن سرمربی تیم ها می توان تصمیم گرفت،اما در حال حاضر مشغول گذراندن تمرینات اختصاصی هستم

وی خاطر نشان کرد: همچنین در پایان هم باید یک تشکر ویژه از پدر و مادرم داشته باشم که زحمات بسیار فراوانی برای من کشیده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.