کاظمی و فرماندهی ماموریت غیر ممکن؛

تیم فوتبال بادران با تمدید قرارداد فرهاد کاظمی باری دیگر رویای صعود به لیگ برتر در سر دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بادران که کار خود را از لیگ دسته دوم و با احمد سنجری آغاز کرد در فصل نخست و در گام پایانی موفق به شکست سپیدرود نشد تا فصل بعد آن با خرید امتیاز در لیگ دسته اول حاضر شود،آن روزها که بادران را به عنوان تیمی ثروت‌مند همه می شناختند با سرمربی گری اکبر میثاقیان کار خود را آغاز کرد اما این مربی هم در تیم بادران دوام نیاورد تا محمد ربیعی در ادامه رویای صعود مدیران این تیم را عملی کند.

ربیعی در فصل نخست حضورش موفق شد با کسب ۵۶ امتیاز رتبه پنجم را کسب کند اما بازهم راه صعود به لیگ برتر را نتوانست طی کند،فصل بعد هم محمد ربیعی در این تیم ماندگار شد تا جشن صعود به لیگ برتر را در این فصل بگیرند،در ابتدا نارنجی پوشان بادران خود را در قواره های یک تیم لیگ برتری نشان دادند اما بازهم در هفته های پایانی ناکام بودند تا قصه تکراری رتبه پنجم این تیم تکرار شود.

 

در این فصل هم مدیران این تیم ابتدا کار خود را با مهدی پاشازاده آغاز کردند اما این مربی هم رویای مدیران این تیم را برآورده نکرد تا  پیش از نیم فصل جای خود را به فرشید استحقاری بدهد،استحقاری که چندین سال در این تیم به عنوان مربی مشغول به کار بود توانست به عنوان سرمربی نتایج درخشانی بگیرد اما با شکست مقابل گل ریحان البرز بنا به دلایل نامشخص استعفا داد.

مدیران بادران پس از این استعفا ابتدا عبدالله ویسی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند اما پس از یک جلسه او هم در این تیم دوام نیاورد تا اینکه فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد.

کاظمی فصل را با کسب ۴۳ امتیاز و رتبه‌ی ششم به پایان رساند اما مدیران این تیم تصمیم گرفتند به عنوان اولین تیم سرمربی خود را مشخص کنند تا رویای صعود به لیگ برتر را این باز جدی تر با فرهاد کاظمی دنبال کنند.

فرهاد کاظمی که نیم فصل اول با سرخپوشان پاکدشت قهرمان نیم فصل شد حالا باید رویای چندین ساله‌ی مدیران بادران را برآورده کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.