تیم پرهودار و دوست داشتنی سردار بوکان که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد، هم چنان غرق در حواشی می باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نماینده شهر بوکان چندسالی است که در لیگ دسته دوم حضور دارد، سردار بوکان که از حمایت هواداران پرشور خود برخوردار است زیر ذره‌بین بسیاری از فوتبال دوستان کشور است.

سرداری ها فصل گذشته مربیان نام آشنایی همچون پیروز قربانی، داوود سیدعباسی و داریوش هرمزی را بر روی نیمکت خود دیدند که در نهایت داریوش هرمزی توانست این تیم را از سقوط به لیگ دسته سوم نجات دهد.

بوکانی ها فصل گذشته علاوه بر تغییر در سرمربی، تغییراتی در سطح مدیریت خود داشته‌اند، این تیم ابتدای فصل با مجید حیدری استارت زد اما پس از گذشت چند هفته مجید حیدری کنار گذاشته شد و فرهاد بازگلی به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.

 تیم پرهوادار سردار بوکان هفته گذشته با فرهاد بازگلی استارت زد، مدیرعامل تیم سردار سید محمدعلوی را به عنوان سرمربی این باشگاه انتخاب کرد، با توجه به سابقه درخشان علوی در لیگ دو هواداران این تیم بسیار امیدوار شدند.

اما این‌پایان‌کار نبود فرهاد بازگلی مدیرعامل سردار بوکان پس در جلسه کنفرانس خبری این باشگاه اعلام کرد که مجید حیدری بر علیه این باشگاه فاکتورسازی انجام داده است، یک روز بعد از این نشست خبری، مجید حیدری مدیرعامل سابق سردار در یک گفت وگوی زنده در اینستاگرامی دست به افشاگری زد و اعلام کرد که قرارداد مورد اشاره بازگلی دارای 5 نسخه است که سه نسخه آن نزد وی است و ادعای پاره کردن آن توسط بازگلی صرفا یک شوی رسانه ای است.

حیدری در حالی که نسخه ای از  این قرارداد را در دست داشت، اعلام کرد که دکتر عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس این قرار داد را بسیار هوشمندانه نوشته و در آن مدیریت امتیاز تیم سردار را به مدت سه سال در اختیار بنده قرار داده است و آقای بازگلی تنها به عنوان شاهد این قرار داد را امضا کرده است.

وی در خصوص ادعای بازگلی مبنی بر پرداخت پول به او نیز گفت : بنده 26 میلیون تومان تیم را تا هفته هشتم آوردم و چون آقای بازگلی نزدیک به دو ماه در زندان بود و یک سال و نیم است که حسابهای بانکی اش مسدود شده است، قسط دوم بازیکنان را که آماده پرداخت کرده بود صرف هزینه های تیم کرد.

شنیده می‌شود پس از صحبت های مدیرعامل سابق سردار بوکان فرهاد بازگلی از ادامه همکاری با بوکانی ها منصرف شده است و اعلام کرده که دیگر با این باشگاه همکاری نمیکند.

حال باید دید شرنوشت پرهوادارترین تیم لیگ دسته دوم چه خواهد شد.

نویسنده : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.