دسته گل تازه مدیران شهرداری بندر عباس؛

مدیران شهرداری بندر عباس در تلاش هستند آرش برهانی سرمربی فصل گذشته‌ی این تیم را بار دیگر به عنوان سکاندار این تیم متمول انتخاب کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فوتبال در هرمزگان و مخصوصا در شهرداری بندرعباس انگار خیلی پشت پرده دارد. هردم از این باغ بری می رسد. هر روز مجموعه شهرداری و هیات فوتبال هرمزگان دسته گلی تازه به آب می دهد.

این سوال برای خیلی از هرمزگانی ها پیش می آید که چرا علی رغم همه ناکامی های آرش برهانی به عنوان سکاندار  تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در لیگ 2 کشور در فصل گذشته، باز هم وی برای فصل پیش رو قرار است  در این تیم بماند،در اینکه آرش برهانی بازیکن بزرگی بوده است و به واسطه‌ی سالها حضورش در استقلال یک برند محسوب می‌شود جای هیچ بحثی نیست،اما بسیاری از بازیکنان بزرگ فوتبال در امر مربی‌گری موفق نیستند و قطعا برهانی هم از این قاعده مثتثنی نیست.

مدیران شهردای بندرعباس در این سالها هزینه های زیادی برای صعود به لیگ یک کرده اند اما هیچگاه به این هدف نرسیدند به دلیل اینکه گویا برای برخی از نردیکان این تیم حضور در لیگ دسته دوم صرفه اقتصادی بهتری دارد و نکته جالب تر نشانه های بی توجهی مدیران ارشد این استان به فوتبال هرمزگان است،قطعا برای انتخاب سرمربی فصل آینده این تیم مدیران شهرداری و مسئولین شورای شهر بندرعباس باید با دقت ویژه‌ای گزینه های سرمربی‌گری این تیم را بررسی کنند تا تجربه تلخ فصل گذشته بازهم تکرار نشود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.