مهران نجفی فوتبالیست سابق مازندران تبدیل به دومین مربی لیگ یک شد که از سمت خود استعفا می دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل، علی فاریابی‌دوست مدیرعامل باشگاه رایکا بابل درخصوص اتفاقات اخیر گفت: مهران نجفی شب گذشته به علت فشار زیاد ناشی از مشکلات باشگاه استعفا داد اما نپذیرفتم. تعداد زیادی از بازیکنان در تماس با من، خواستند در هر شرایطی آقای مهران به کار خود ادامه دهد.

وی افزود: با وجود فرصت اندک برای تشکیل تیم، در ۴ بازی گذشته خیلی خوب بازی کردیم. به این تیم امیدوارم و روز به روز بهتر خواهیم شد. متاسفانه به دلیل اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی، با مشکلات جدی مالی روبرو شدیم که همین امر تمرکز لازم را از بازیکنان و کادر فنی تیم گرفت.

فاریابی دوست می گوید: هواداران رایکا سرمایه‌های اصلی تیم هستند. در بازی با نود ارومیه حتی در ورزشگاه هوادار داشتیم. متاسفانه برخی هوادار نماها نمی‌خواهند فوتبال بابل روزهای خوشی را ببیند که از مردم می‌خواهم فریب چنین اشخاصی را نخورند و از باشگاه حمایت کنند.

وی ادامه داد: هم در بحث اقامت بازیکنان و هم در هزینه‌های جاری مربوط به اردو و سفر و ... با مشکل جدی مواجهیم و انتظار داریم مسئولین تا حل مشکل اصلی، کمک کنند. امیدواریم این مشکلات هرچه زودتر حل شود تا بتوانیم با قدرت و تمرکز کامل ادامه لیگ را پشت سر گذاشته و نتایج درخوری بگیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.