داماش گیلان و مس کرمان در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته یک به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی بدون پیروزی به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم داماش گیلان و مس کرمان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

داماشی ها که تا قبل از این بازی با کسب 8 امتیاز در رتبه ششم جدول قرار داشتند، به دنبال این بودند که در بازی برابر مس کرمان که شرایط چندان مناسبی در این فصل ندارند، به پیروزی رسیده و با کسب این سه امتیاز ، شرایط خود را در جدول بهبود بخشیده و  با امیدواری بیشتری بازی ها را ادامه دهند.

این بازی با تمام فراز و نشیب هایش برنده ای نداشت تا شاگردان سیامک فراهانی دو امتیاز حساس را از دست بدهند و در نهایت با 9 امتیاز در پایان هفته پنجم به کار خود پایان دادند و به این امیدوار باشند که در هفته های آینده خود را در جمع صدرنشینان ببینند.

مس کرمان و مجتبی حسینی علی رغم این که در این بازی به یپروزی دست پیدا نکردند، اما با توجه به شرایط این تیم و هم چنین حضور در خانه حریف، کسب نتیجه مساوی برای این تیم را می توان مثبت ارزیابی نمود و آنها باید امیدوار باشند که در هفته های آینده خود را بازسازی کرده و از این وضعیت نچندان مساعد خود را خارج نمایند.

مس کرمان در پایان هفته پنجم دارای پنج امتیاز شده است و به میانگین هر بازی یک امتیاز رسیده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.