سرمربی سابق تیم فوتبال مس رفسنجان حواشی عجیب و غریب این شهرستان را مهمترین عامل عدم نتیجه گیری اش در عرصه مربیگری دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی سامره پیشکسوت رفسنجانی و سابق تیم فوتبال استقلال تهران دو فصل قبل برای هدایت تیم مس رفسنجان، به زادگاهش بازگشت و در ادامه به دلایل کسب نتایج ضعیف در مهر ماه سال گذشته از این تیم برکنار شد.

وی روز گذشته در گفتگویی با آنتن پس از گذشت حدود یک سال از تاریخ برکناری اش از هدایت نارنجی پوشان رفسنجانی، در مورد عدم نتیجه گیری خود در این تیم گفت: با این حال که من بچه رفسنجان بودم اما درگیر حواشی عجیبی شدم. بجای آنکه انرژی ام را بر روی مسائل فنی بگذارم اما متاسفانه می بایست این انرژی را صرف جمع کردن حواشی ای کنم که هیچکسی هم نبود آن ها را مدیریت کند. نمی خواهم حواشی را یکی یکی نام ببرم اما حواشی بسیار خنده داری بوجود می آمد که نزدیک به دو هفته درگیر آن می شدیم تا این مسئله به بیرون درز نکند تا باعث ضربه زدن به تیم شود.

مهاجم سابق استقلال افزود: این حواشی مثل آبی بود که بر روی زمین می ریختند و من می بایست آنها را جمع کنم و از آن جالب تر که کس دیگری هم نبود آن ها را جمع کند. همین مسائل باعث از دست دادن تمرکز و انرژی من شد.

سرمربی سابق مس رفسنجان ادامه داد: کلا دوازده سیزده بازیکن ما خواستیم و با آن ها قرارداد بستیم. دوازدهمین بازیکن را که می خواستیم تبدیل کنیم به سیزدهمی، باید خیلی از کانال ها و دردسر ها را رد می کردیم. تازه در آن زمان بودجه برای بستن تیم، حدود سه تا سه میلیارد و دویست میلیون تومان بود ولی الان با آمدن آقای سعدمحمدی تفکرات عوض شده است. خیلی راحت 21 بازیکن با قراردادهای بالا و بودجه 6 تا 7 میلیارد تومان می بندند و این پیامد خوبیست.

علی سامره در پایان گفت: مس کرمان هم شرایطی مشابه مس رفسنجان دارد و برای این تیم هم خوب هزینه کرده اند اما برای صعود به لیگ برتر باید ببینیم کدام تیم می تواند حواشی را بهتر کنترل کند. امیدوارم این اتفاق بیفتد و از این استان پر پول تیم لیگ برتری دیگری نیز داشته باشیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.