بادران تهران و آلومینیوم اراک فردا جمعه در یک دیدار نفس گیر از هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بادران تهران و آلومینیوم اراک فردا جمعه حساس ترین بازی  هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور را در ورزشگاه شهدای شهر قدس  برگزار خواهند کرد، جدالی که باید او را گل سرسبد بازی های هفته هشتم دانست و می تواند از جذابیت های خاص خود برخوردار باشد.

شاگردان کاظمی که تا پایان هفته هفتم با 15 امتیاز به همراه تیم های مس رفسنجان- خوشه طلایی و گل ریحان البرز در صدر جدول قرار دارند، تحت هیچ شرایطی دوست ندارند در این بازی بسیار دشوار، قافیه را به حریف واگذار نموده و از صدر جدول جدا شوند.

در آن سوی میدان نیز آلومینیوم اراک قرار دارد، تیمی که تا پایان هفته هفتم با کسب 12 امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارد و این بازی می تواند برای آنها بسیار حساس و شاید نقطه حساس و گره این تیم برای قرار گرفتن در جمع تیم های مدعی باشد.

نقطه مثبت شاگردان محمودفکری در خط دفاعی است که با آمار 3 گل خورده دارای بهترین خط دفاعی لیگ دسته اول در 7 هفته اول این مسابقات می باشد، جایی که بادرانی ها با همین تعداد بازی 5 گل دریافت نموده اند.

اما نباید از این امر غافل بود که بادرانی ها نیز در خط حمله با 11 گل زده از آمار خوبی برخوردار بوده و این می تواند نقطه تقابل دو تیم باشد که جذابیت های آن را بیشتر می کند.

بدون شک این بازی برای محمود فکری و شاگردانش می تواند از حساسیت بیشتری برخوردار باشد، چرا که آنها از یک سو دوست دارند خود را به صدر نزدیک کنند و بیشتر از این از قافله مدعیان عقب نمانند و از سویی دیگر بازی با صدرنشین آن هم در خانه حریف، جای هر گونه ریسکی را از آنها گرفته و دوست ندارند دست خالی میدان را ترک نمایند.

باید دید و به انتظار نشست که آیا تجریه فرهاد کاظمی نتیجه خواهد داد، یا جسارت های مربی که در چند فصل گذشته یکی از بهترین های لیگ دسته اول فوتبال کشور بوده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.