تیم های خوشه طلایی ساوه و آرمان گهر سیرجان در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم رفتند که در نهایت باز یبا نتیجه 4بر1 به سود ساوه ای ها به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه و آرمان گهر سیرجان در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور دقایقی قبل در ورزشگاه شهیدچمران ساوه به پایان رسید و شاگردان محسن عاشوری توانستند با نتیجه 4بر1 بازی را به سود خود به پایان برسانند.

این دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که برای اولین بار بعد از صعود به لیگ دسته اول به رقابت با هم می پرداختند و همین امر حساسیت این بازی را برای هر دو تیم بیشتر کرده بود تا شایستگی خود را نشان دهند .

شاگردان محسن عاشوری که تا قبل از این بازی با 15 امتیاز به همراه تیم های بادران تهران- مس رفسنجان و گل ریحان البرز در صدر جدول قرارداشتند، آمده بودند تا در اولین بازی که در ورزشگاه شهیدچمران قم برگزار میکنند، به شگفتی های خود در این فصل ادامه دهند و توانستند با استفاده از مهم ترین نقطه ضعف آرمان گهر سیرجان که در خط دفاعی این تیم می باشد، جشنواره گل به راه انداخته و با چهار گل در برابر یک گلی که دریافت نمودند، پیروز میدان باشند.

شاگردان قاسم شهبا با این شکست متوجه شدند که برای رقابت با دیگر تیم های لیگ دسته اول روزهای سختی در پیش رو دارند و باید برای خط دفاعی خود چاره ای اساسی بیندیشند.

خوشه طلایی با این پیروزی 18 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت تا هم چنان به عنوان یک مدعی در این فصل از رقابت ها خود رانشان دهد، آرمان گهر سیرجان نیز در همان امتیاز 5 باقی ماند تا نتایج دیگر تیم ها جایگاه آنها را در پایان هفته هشتم مشخص نماید. 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.