دیدار تیم های مس رفسنجان و داماش گیلان در هفته هشتم لیگ دسته اول، در نهایت با نتیجه 4بر 0 به سود شاگردان محمد ربیعی به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های مس رفسنجان و داماش گیلان در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان محمد ربیعی توانستند در یک بازی سراسر تهاجمی با چهار گل مهمان خود را بدرقه کنند و به صدر جدول صعود نمایند.

رفسنجانی ها که روند رو به رشد خود را هم چنان ادامه مید هند، تا قبل از این بازی توانسته بودند با چهار پیروزی و 3 تساوی 15 امتیاز اندوخته داشته باشند، برای این که از قافله مدعیان عقب نمانند، آمده بودند که در این بازی که داماش گیلان در شرایط مساعدی قرار نداشت، نهایت بهره را برده و روند کسب نتیجه خوب خود را ادامه دهند و در نهایت نیز این اتفاق افتاد و آنها در سیرجان جشنوراه گل به راه اندختند و شاگردان فراهانی رابا چهار گل شکست دادند تا با توجه به نتایج دیگر رقبا به همراه خوشه طلایی ساوه به خاطر تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار بگیرند .

اما در آن سوی میدان داماش گیلان قرارداشت، تیمی که تا پایان هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور دارای 10 امتیاز و در جایگاه دهم جدول قرار گرفته بود و این بازی می توانست برای آنها بسیار حائز اهمیت باشد.

داماش در پایان هفته هشتم با 10 امتیاز در رتبه دهم جدول قرار دارد تا روزهای خوب هفته های اول آرام آرام به روزهای سخت و نگران کننده برای آنها تبدیل شود و ادامه این روند می تواند برای آنها بسیار خطرناک باشد.

ن

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.