در پایان هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور ، تیم های مس رفسنجان- خوشه طلایی ساوه و گل ریحان البرز بدون شکست باقی ماندند .

به گزارش فرتاک ورزشی،

هشتمین هفته رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور نیز امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار گردید تا در نهایت تیم های مس رفسنجان و خوشه طلایی ساوه با 18 امتیاز در صدر جدول ایستاده اند و تعقیب کنندگان آنها نیز دو تیم فجر سپاسی و نود ارومیه باشند که با یک امتیاز اختلاف در همسایگی دیوار به دیوار آنها قرار داشته باشند.

یکی از نکات قابل توجه تا پایان هفته هشتم، شکست ناپذیری تیم های مس رفسنجان_ خوشه طلایی ساوه و گل ریحان البرز می باشد که تا این لحظه هنوز با شکست از میدان خارج نشده اند و این در حالی بود که تا پایان هفته هفتم بادران تهران نیز در جمع آنها قرار داشت که با شکستی که برابرآلومینیوم اراک متحمل گردید، یک ضلع مربع را خراب کرد تا تبدیل به مثلث شکست ناپذیر شود.

ربیعی و شاگردانش که در دو هفته ابتدایی لیگ به تساوی رسیده بودند، در 4بازی پشت سر هم پیروز میدان شدند و در هفته هفتم نیز برابر آرمان گهر سیرجان مساوی کردند تا در نهایت با پیروزی در هفته هشتم برابر داماش گیلان، روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهند و در صدر جدول قرار بگیرند.

خوشه طلایی ساوه نیز که بر روی نیمکت خود از محسن عاشوری بازیکن تکنیکی سالهای نه چندان دور پرسپولیس بهره می برد، از 8 بازی گذشته با 5 پیروزی و سه تساوی هم چنان تیم شگفتی ساز این فصل از رقابت های لیگ دسته اول می باشد که توانسته بدون شکست هفته هشتم را هم پشت سربگذارد، کاری ارزشمند که باید تا همین جا هم به آنها احترام گذاشت.

محمدنصرتی و شاگردانش نیز سومین تیم بدون شکست تا پایان هفته هشتم هستند که توانسته اند از این تعداد بازی با چهار پیروزی و چهار تساوی رتبه پنجم جدول را با 16 امتیاز در اختیار داشته باشند  و خود را به عنوان یک مدعی هم چنان نگه دارند .

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.