وحیدعزیزی بهترین بازیکن دیدار خوشه طلایی ساوه و آرمان گهر سیرجان

خوشه طلایی ساوه در هفته هشتم بازی خود برابر آرمان گهر سیرجان را با پیروزی پشت سرگذاشت تابا اتکا به ستاره این روزهای خود در صدر جدول ایستاده باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان محسن عاشوری تا پایان هتفه هشتم با کسب 5پیروزی و  3 تساوی و 18 امتیاز به همراه مس رفسنجان در صدر جدول قراردارند تا به عنوان شگفتی ساز ایندوره از مسابقات قرار داشته باشند.

بدون شک اگر خوشه طلایی تا هفته هشتم توانسته بدون شکست بازی ها را به پایان برساند، حضور یک ستاره در قفس توری این تیم است که توانسته به بهترین نحو از دروازه این تیم حفاظت نماید.

وحیدعزیزی این روزها به برگ برنده عاشوری تبدیل شده است و از 8 بازی گذشته خود در 4 بازی کلین شیت داشته است تا مهاجمان این تیم با توپی که به تور دروازه حریف دوخته اند، نتایج مناسب را کسب کرده و آنها هم اکنون در صدر جدول قرار داشته باشند.

در بازی با آرمان گهر سیرجان علی رغم این که این دیدار با نتیجه 4بر1 به سود خوشه طلایی به پایان رسید، اما این دروازه بان توانست چندین بار از فروپاشی دروازه اش جلوگیری کند تا این تیم بتواند به یک پیروزی شیرین دست یابد.

 خروج های به موقع و دفع موقعیت های خطرناک در بازی خوشه طلایی و آرمان گهر سیرجان،  شرایطی را فراهم نمود تا در این بازی وحید عزیزی را به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب نماییم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.