دیدار تیم های نیروی زمینی و علم و ادب تبریز در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا شنبه بیستم مهرماه در ورزشگاه غدیر تهران برگزار می شود .

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های نیروی زمینی و علم و ادب تبریز در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا شنبه بیستم مهرماه در ورزشگاه غدیر تهران به مصاف هم می روند تا پرونده این هفته از لیگ دسته اول نیز به پایان برسد .

نیروی زمینی در حالی فردا میزبان علم و ادب تبریز خواهد بود که تا پایان هفته هفتم با کسب 4 امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار دارد و با 13 گل خورده و 6 گل زده و تفاضل گل منفی 7 ، حال و روز خوبی ندارند و در این بازی به دنبال کسب یک پیروزی هستند تا بتوانند کمی از شرایط موجود رها شده و به وضعیت نابسامان خود سرو سامان بدهند.

شاگردان روانخواه اگر بتوانند از این میدان پیروز خارج شوند با سه پله صعود در جایگاه سیزدهم قرار خواهند گرفت و اگر با نتیحه تساوی زمین را ترک کنند با یک پله صعود در جایگاه پانزدهم می ایستند و اگر چنان چه با شکست از زمین بیرون بیایند، اگر با بیش از تفاضل دو گل شکست بخورند یک پله سقوط خواهند کرد و اگر با دو گل و یا کم تر شکست بخورند در جایگاه پانزدهم باقی خواهند ماند.

اما در آن سوی میدان  علم و ادب تبریز تیم قعر نشین لیگ دسته اول قراردارد که تا پایان هفته هفتم هنوز نتوانسته به پیروزی دست یابد و با 6 شکست و تنها یک تساوی در رده هجدهم ایستاده است.

آنها از 7 بازی گذشته با 15 گل خورده و تنها 3 گل زده با تفاضل گل منفی 12 در بدترین شرایط ممکن قراردارند و اگر در این بازی نتوانند به نتیجه دست یابند، دیگر شاید امیدی به آنها نباشد چرا که حریف هم از شرایط خوبی برخوردار نبوده و این بهترین فرصت است تا علم و ادب تبریز کمی شرایط را برای خود بهتر از گذشته نمایند.

تبریزی ها اگر در بازی فردا با بیش از دو گل پیروز میدان باشند می توانند دو پله صعود کنند و اگر با دو گل یا کمتر پیروز شوند تنها یک پله صعود خواهند داشت و در صورت تساوی نیز هم چنان در انتهای جدول قرار خواهند داشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.