به گزارش فرتاک ورزشی،

یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه ۹۰ اورمیه اظهار داشت: رفتار سال گذشته مجتبی حسینی(سرمربی فعلی مس کرمان) باعث خشم هوادارانمان شده است.

وی ادامه داد: سال گذشته زمانی که مجتبی حسینی سرمربی تیم گل‌ریحان بود با خط دادن به تماشاگران کرجی باعث شدند نود دقیقه کادر فنی و بازیکنان تیم ۹۰ زیر بدترین توهین‌ها و فحاشی‌ها قرار گیرند، همچنین این سرمربی سال گذشته با کارهای رسانه‌ایی قبل از بازی جو تیم جوان و کم تجربه ما را بهم ریخته و با بی اخلاقی باعث شکست تیم ما شد.

وی در ادامه گفت‌وگو خاطرنشان کرد: در جریان رقابت‌ها و مسابقات گذشته که تیم ۹۰ اورمیه میزبان رقیبان بوده، بدون توجه به حواشی و مردانه رقابت کرده‌ایم و هر تیمی که حقش بوده صاحب ۳ امتیاز شده است، اما در این‌ میان برخی تیم‌های متمول و صاحب پول که دست‌هایی در پشت پرده دارند با صخره‌ای بزرگ به نام غیرت و شرف بازیکنان ۹۰‌ و هواداران مواجه خواهند شد.

یحیی بهاری در پایان گفت‌‌وگو تاکید کرد که تیم ۹۰ اورمیه این بار اسیر حواشی ناجوانمردانه نخواهد شد و از سوی دیگر در صورت بروز خطایی با جواب دندان شکن هواداران و عاشقان فوتبال اورمیه که منتظر آن هستند تا روز یکشنبه و در دیدار مقابل مس کرمان حق را به حق‌دار بدهند‌، مواجه خواهند شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.