تیم فوتبال چوکا تالش با هدایت فرشاد پیوس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این باشگاه در سال ۱۳۷۰ با نام چوکا انزلی در شهر انزلی با مالکیت مجتمع صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) شروع بکار کرد. در سال ۱۳۷۷ با تلاش‌های فراوان مردم و نماینده وقت تالش به شهر هشتپر در شهرستان تالش منتقل و نام آن به چوکا تالش تغییر و از آن زمان به بعد هم بازی‌های آن در ورزشگاه پوریای ولی تالش برگزار می‌شود.

تالشان که چند فصلی از لیگ های سطح اول کشور دور بودند با صعود از لیگ دسته سوم به لیگ دسته دوم فصل گذشته را در این لیگ سپری کردند.

نماینده استان گیلان فصل گذشته روند خوبی را طی نکرد، مدیران این باشگاه در فصل جدید سکان هدایت تیم خود را به فرشاد پیوس سپردند تا با وجود پیوس به لیگ آزادگان صعود کنند.

عقاب ها در هفته های ابتدایی نتایج خوبی کسب کردند و اختلاف قابل توجهی با سایر رقیبان خود ایجاد کردند.

اما پیوس و شاگردانش در سه دیدار گذشته خود عملکرد خوبی نداشتند و از ۹ امتیاز ممکن تنها ۲ امتیاز کسب کردند.

در هفته هشتم و در خانه برابر شهرداری ماهشهر انتهای جدولی به تساوی یک بر یک رضایت دادند در هفته نهم نیز برابر شهدای رزکان البرز با تساوی بدون‌گل متوقف شدند، این پایان نتایج ضعیف تالشان نبود، آن ها در هفته دهم برابر یک تیم انتهای جدولی دیگر نیز ناکام بودند و نتیجه را سه بر یک به نفت امیدیه واگذار کردند.

نفتی ها با برتری برابر چوکا خود را از انتهای جدول جدا کردند اما چوکا با این باخت صدر جدول را به ایرانجوان بوشهر واگذار کرد و هم‌اکنون به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به  ایرانجوان بوشهر و پاس همدان در رده سوم جدول حضور دارد.

باید دید چوکا در بازی بعدی خود برابر نفت و گاز گچساران چه نتیجه ای کسب خواهد کرد.

نویسنده : امیررضا رضایی

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.