استاندار مرکزی در خصوص وضعیت باشگاه آلومینیوم گفت: علی‌رغم افزایش ۵۰ درصدی بودجه باشگاه نسبت به سال قبل متاسفانه تیم نتایج خوبی کسب نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید علی آقازاده در نشست خبری امروز خود در خصوص وضعیت باشگاه آلومینیوم اظهار داشت: ما امسال احساس کردیم ورود بیش از حد به مسائل تیم ممکن است چه باشگاه و چه استانداری را دچار حواشی کند، در نتیجه نه اینکه حمایت خود را قطع کنیم اما حضورمان را کمرنگ تر کردیم.

وی افزود: ما همچنان حامی باشگاهها هستیم و در خصوص آلومینیوم هم رایزنی های زیادی در آغاز فصل با مدیرعامل شرکت ایرالکو داشتیم تا بتوانیم اعتبارات باشگاه را افزایش دهیم که این اتفاق افتاد و در حدود ۵۰ درصد اعتبار آلومینیوم نسبت به فصل گذشته بیشتر شد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: اما علی رغم این افزایش بودجه متاسفانه شاهد آن هستیم که تیم نتیجه نمی‌گیرد و الان دچار یک سری مشکلات شده و نسبت به سال گذشته از رتبه خوبی در جدول برخوردار نیست که مسئولین باشگاه باید مشکل تیم را پیدا کنند و ببینند دلیل اینکه شرایط خوبی نداریم چیست؟ آیا ایراد از سرمربی هست، از مدیرعامل هست، از بازیکنان هست یا از هیات مدیره باشگاه، اینها بحث‌های تخصصی هستند که باید مورد بررسی قرار گیرند

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.