تیم فوتبال بادران تهران که همگان آن را با رنگ لباس نارنجی می‌شناسند چندی وقتی است دیگر از این رنگ برای پیراهن بازی استفاده نمی‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بادران تهران که همه او را با رنگ نارنجی می‌شناختند و پس از سایپا که سالها تنها تیم نارنجی پوش پایتخت بود تبدیل به دومین تیم نارنجی پوش پایتخت شد و این رنگ وقتی خودی نشان داد که در دیدار جام حذفی برابر پرسپولیس تهران هواداران این تیم ورزشگاه آزادی را با رنگ نارنجی به تسخیر درآورند.

اما حالا پس از چند فصل حضور نارنجی پوشان بادران در فوتبال ایران به یک باره تصمیم به تغییر رنگ پیراهن خود گرفتند،در ابتدا که تیم بادران در چند دیدار خارج از خانه دست به تغییر رنگ پیراهن خود داد همگان فکر کردند به علت میهمان بودن این تیم است اما بادرانی ها در این فصل حتی در دیدار های خانگی خود هم رنگ پیراهن سرمه ای را انتخاب کردند و حتی در جدید ترین تصمیم به در دیدار با سپیدرود رشت این تیم از ترکیب رنگ سفید و آبی آسمانی استفاده کرد تا شاید این تغییر رنگ ها بوی خرافات به خود بگیرد!

حالا باید دید مدیران بادران که بسیار به استفاده از رنگ نارنجی در این تیم اصرار داشتند چه طور به یک با ه با این تغییر رنگ موافقت کرده اند؟!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.