هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر جمعه 15 آذرماه 98 از ساعت 14 آغاز شد . در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و نود ارومیه در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار که با قضاوت سید مهدی سید علی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با نتیجه 3-1 شکست دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که از سوی نیمکت نود ارومیه حاشیه هایی را نیز بهمراه داشت.

در آغاز بازی  و از دقیقه 4 وحید بیاتلو سرمربی این تیم به قضاوت داور این دیدار اعتراض کرد که متاسفانه بازی را چند دقیقه از جریان انداخت و از داور کارت زرد دریافت نمود.اما این اعتراضات ادامه داشت تا در دقیقه 28 که مدافع مس رفسنجان پشت محوطه جریمه بر روی بازیکن نود خطا می کند و داور نیز به درستی خطا اعلام می کند اما نیمکت این تیم و اینبار به همراه یحیی بهاری که همه کاره این تیم محسوب می شود تشنج عجیبی را با وحید بیاتلو ایجاد می کنند تا بتوانند داور را مجاب به پنالتی کنند که این امر ممکن نشد و باز 3 الی 4  دقیقه بازی از جریان خود افتاد تا داورباز هم دست به جیب شود و یحیی بهاری را با کارت زرد جریمه کند.

اما در نیمه دوم و در دقیقه 60 بازی خطایی که بازیکن مس رفسنجان  بر روی مهاجم نود ارومیه  انجام می دهد از دید داور وسط دور می ماند اما داور چهارم ، سید مهدی سید علی را به سمت خود می خواند و به او خطا را اعلام می نماید و پس از اینکه سید علی به اشتباه  کارت قرمز را نشان می دهد که با گوش زد داور چهارم رنگ کارت را اصلاح می کند که این امر موجب می شود نیمکت نود ارومیه (به گفته خودشان//هوچی گری) شروع به اعتراض کرده تا شاید بتوانند با ایجاد این جنجالها بازی را به نفع خود تمام کنند.اما در این دیدار که سرمربی و مدیر عامل نود ارومیه چیزی را برای از دست دادن نداشتند شروع به فحاشی و الفاظ  رکیک و نامناسب که گوش هر شنونده را آزار می دهد به سرمربی و کادر فنی مس رفسنجان گفته تا تمرکز سرمربی مس رفسنجان و مربیان این تیم را به هم بزنند. در پایان ، همه نوع فحاشی ، اتهامات و ادعاهای کذب از سوی سرمربی و مدیر عامل نود ارومیه شنیده شد تا سریال جنجالی این دو همچنان ادامه داشته باشد. شاید تماشای حواشی زشت بازی این تیم با تیم مس کرمان در همین هفته های اخیر لیگ دسته اول، رسیدن به پاسخ سوال را آسان کند. علاوه بر این مشکلات و جو روانی منفی که برای اکثر تیم های میهمان در شهر ارومیه ایجاد می¬شود و بی اخلاقی هایی که در قبال آنها صورت می¬گیرد شاهدی بر این مدعی است که تیم نود ارومیه به جای رعایت اخلاق و پرداختن به فوتبال حرفه ای، با استفاده از ایجاد جو روانی منفی و انجام رفتارهای کولی وار و کولی پسند سعی در کسب نتیجه مطلوب دارد.

حال این سوال از فدراسیون،سازمان لیگ و بخصوص کمیته انظباطی محترم پرسیده می شود که چرا تیم هایی که با نود چه میزبان و چه میهمان روبه رو می شوند دچار فحاشی و اعتراضات از سوی این دو نفر می شوند؟

لازم به ذکر است باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در خصوص اتهامات وارد شده از سوی سرمربی نود ارومیه به این تیم قطعا از مراجع قانونی شکایت خواهد کرد تا در دادگاه اتهامات خود را ثابت کند.

چرا باید رفتار این دو نفرریشه وخلق پاک مردمان خوب دیار ارومیه را خدشه دار کنند؟

مطمئنا حساب این دو از مردم خوب و شهید پرور ارومیه جدا خواهد بود و برای دیگر شهرهای این کشور  و بخصوص مردم دیار فاتحان اروند قابل احترام خواهند بود.

لازم به ذکر است تمامی موارد در این متن همه وهمه با مستندات (فیلم) به کمیته انضباطی ارائه خواهد شد و حتی اگر هم لازم شد به طور کامل رسانه ای می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.