میثم مجیدی و کیانوش میرزایی دو بازیکن تاثیرگذار باشگاه های آلومینیوم اراک و گل ریحان البرز در حساس ترین دیدار این هفته می باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های آلومینیوم اراک و گل ریحان البرز را باید مهم ترین دیدار هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال دانست، جایی که شاگردان رسول خطیبی بعد از پیروزی برای فجرسپاسی با روحیه مضاعف به میدان می روند و گل ریحان البرز نیز با توجه به پیروزی 3بر 0 دربرابر آرمان گهر سیرجان، هم چنان تنها تیم بدون شکست این رقابت ها تا پایان هفته هجدهم می باشند.

در بازی فردای این دو تیم نقاط ضعف و قوتی دیده می شود که در این نوشتار به حضور میثم مجیدی در آلومینیوم اراک و کیانوش میرزایی در گل ریحان البرز اشاره خواهیم کرد، بازیکنانی که در هفته های گذشته یکی از ستون های تیم خود بوده اند و مربیان هر دو تیم باید برای مهار آنها نگاهی خاص داشته باشند.

 میثم مجیدی در آلومینیوم اراک  وظیفه دفاع چپ این تیم را بر عهده دارد، و به همراه دیگر بازیکنان خط دفاعی با 11 گل خورده سومین تیم از لحاظ بهترین در این زمینه  می باشند. اما این بازیکن علی رغم این که وظیفه اصلی او در دفاع می باشد، توانسته با 3 گل زده بهترین گلزن این تیم نیز باشد که نشانگر میل هجوم و توان بالای این بازیکن  فراتر از وظایف محوله باشد و این می تواند یکی از مهم ترین نکته مهم در بین شاگردان رسول خطیبی باشد که نصرتی و شاگردانش نباید به آن بی تفاوت باشند. 

اما در آن سوی میدان حضور ستاره ای هم چون کیانوش میرزایی برای محمدنصرتی و دیگر هم تیم ها یک نعمت بزرگ محسوب می شود و این بازیکن بعنوان پشت مهاجم به میدان می رود و علی رغم این که مهاجم مستقیم نبوده است، برای گل ریحان البرز 5 گل  به ثمر رسانده که بیانگر هوش بالای او در جهت کسب موقعیت و شناختش از چهارچوب باشد و رسول خطیبی و شاگردانش نباید به این بازیکنان و حضورش در محوطه جریمه بی تفاوت باشند.

این بازیکن  از پای چپ خود به خوبی بهره می‌گیرد و در حال حاضر با شماره 21 برای تیم فوتبال گل ریحان بازی می‌کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.