تیم فوتبال آلومینیوم اراک در برابر گل ریحان البرز به نتیجه تساوی دست پیدا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهمترین دیدار هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در اراک و بین تیم های آلومینیوم این شهر و گل ریحان البرز برگزار گردید که در نهایت با نتیجه 1بر1 به پایان رسید تا نصرتی و شاگردانش هم چنان تیم بدون شکست لیگ یک تا هفته نوزدهم باقی بمانند.
حساسیت این بازی از آن جایی بود که گل ریحان بدون شکست در هجده بازی گذشته خود و با 36 امتیاز بعد از مس رفسنجان به دلیل تفاضل گل کم تر در رده دوم جدول قرار داشت و آلومینیوم اراک نیز که در نیم فصل دوم از رسول خطیبی بعنوان سرمربی بهره می برد، با 29 امتیاز به دنبال پیروزی و قرار گرفتن در جمع تیم های مدعی بود و به غیر از پیروزی در این بازی نتیجه دیگری برایش ارزشمند نبود.
خطیبی و شاگردانش در این بازی در حالی که تا دقایق پایانی با گل عکاشه از حریف پیش بودند و تا آستانه طلسم شکنی و شکست دادن گل ریحان پیش رفته بودند، با گلی که توسط محسن حسینی دریافت کردند، در نهایت به نتیجه مساوی رضایت دادند تا دو امتیاز شیرین را از دست بدهند و شاگردان نصرتی نیز هم چنان تیم بدون شکست لیگ باقی بمانند.
 بعد از این بازی گل ریحان البرز در امتیاز 37 قرار گرفت و با توجه به پیروزی مس رفسنجان که 39 امتیازی شده است در رده دوم جدول ایستاد و آلومینیوم اراک نیز در امتیاز 30 ایستاد .

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.