مس رفسنجان تا پایان هفته نوزدهم با کسب 39 امتیاز به تنهایی در صدر جدول لیگ یک قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مس رفسنجان با پیروزی برابر استقلال خوزستان در هفته نوزدهم، جمع امتیازات خود را به 39 رساند تا به تنهایی در صدر جدول رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور بایستد.

ربیعی و شاگردانش در این فصل تفاوت های بسیاری با دیگر تیم های حاضر در این مسابقات دارند که همانها باعث گردیده تا این تیم به تنهایی در صدر جدول قرار داشته و یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر باشد.

با نگاهی گذرا به این تفاوت ها متوجه می شویم که دلیل صدرنشینی این تیم تا پایان هفته نوزدهم چه می باشد:

- مس رفسنجان اولین تیمی می باشد که موفق به کسب 11 پیروزی در این فصل شده است.

-آنها تنها تیمی هستند که در 5 بازی متوالی به پیروزی رسیده اند.

-شاگردان ربیعی با 31 گل زده بهترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص داده اند.

- مس رفسنجان با تفاضل گل 17 بهترین تیم در این زمینه می باشد.

-ربیعی و شاگردانش تنها تیمی هستند که تا پایان هفته نوزدهم با کسب 39 امتیاز توانسته اند نصف به علاوه یک از امتیازات لازم را به خود اختصاص دهند.

وقتی این پازل را در کنار هم قرار می دهیم متوجه می شویم که محمدربیعی علی رغم اینکه تنها چند هفته به آغاز بازی های لیگ دسته اول به این تیم اضافه شد، توانسته به خوبی به یک هماهنگی مناسب دست یافته  و مس رفسنجان را در قامت یک تیم مدعی روانه مسابقات نماید.

 البته ناگفته پیداست که کسب نتایج مناسب به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آنها دانش و تجربه کادر فنی می باشد و  نباید به دیگر فاکتورها که حمایت مدیریت و فراهم نمودن نیازهای یک تیم، توان بالای بازیکنان در پیاده نمودن تاکتیک های مربی توسط بازیکنان و هم چنین حمایت هواداران بی تفاوت بود و بدون تردید اگر ربیعی و شاگردانش توانسته اند تا اینجای مسابقات در صدر قرار داشته باشند، محصول همدلی و همراهی این عوامل می باشد و گرنه دستیابی به آن، امری محال می باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.