سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: مقابل تیم استقلال اهواز سه بازیکن مصدوم و محروم داشتیم و دستمان خالی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داود مهابادی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار، افزود: فرصت های خوبی در این بازی داشتیم اما نتوانستیم بهره ببریم و بهترین بخت گل ما هم به تیر دروازه حریف خورد و مانع به ثمر نشستن آن شد و یک توپ را هم دفاع از روی خطر دروازه برگرداند.

وی اضافه کرد: تیم استقلال اهواز روی یک اتفاق صاحب پنالتی شد که با واکنش خوب دروازه بان ما این فرصت تبدیل به گل نشد و آنها بیشتر دفاع کردند و چشم به ضد حمله داشتند و فرصت هایی هم که بر روی همین شیوه بوجود آمد یک  امر طبیعی است.

مدافع سابق تیم استقلال تهران افزود: درنیمه دوم کلا بازی در اختیار ما بود و آنها بازهم هم به دنبال ضد حمله بودند.

مهابادی در مورد دیدار هفته گذشته تیم فجر که با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم قعر جدولی شهرداری تبریزشد نیز گفت: در حالی که ما خود آماده این بازی کرده بودیم ، اما به دلیل بارش برف این بازی لغو شد و و روز بعد هم که بازی کردیم زمین یخ زده بود.

وی گفت : تیم شهرداری تنها یک موقعیت داشت که آن هم تبدیل به گل شد اما بازیکنان ما فرصت های بیشماری از دست دادند و حقمان باخت نبود.

 دیدار تیم های استقلال اهواز و فجر شهید سپاسی شیراز عصر یکشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در هفته بیستم مسابقات فوتبال دسته اول کشور با نتیجه مساوی بدون گل  پایان یافت.

 تیم فجر با این تساوی با ۳۴ امتیاز در رده پنجم ایستاد و تیم استقلال اهواز هم با ۲۰ امتیاز در رده چهاردهم جدول است.

با پایان یافتن هفته بیستم تیم مس رفسنجان با ۳۹ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، تیم گل ریحان البرز با ۳۷ امتیاز و یک بازی کمتر دوم است و در صورتی که بتواند از سد سرخپوشان پاکدشت تهران عبور کند به صدر جدول تکیه خواهد زد، خوشه طلایی ساوه و نود ارومیه هم که یک بازی کمتر دارد به ترتیب  با ۳۵ امتیاز سوم و چهارم  هستند.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی ، تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ کسب خواهند کرد و دو تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

رایکا بابل با ۱۶ امتیاز و شهرداری تبریز هم با ۱۰ امتیاز در خطر سقوط قرار دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.